Konkurs: Wiosenne porządki z Revitacell

Tęsknota za wiosna doskwiera wielu z nas. Tym czasem warto do tej cudownej pory roku się przygotować, by już za chwilę wyglądać prawdziwie kwitnąco! W tym pomóć może wyjątkowa linia biokosmetyczna – Revitacell. Jak ?- Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!
Revitacell to specjalistyczne biodermokosmetyki, które bazują na jednym z głośnych odkryć biotechnologicznych ostatnich lat. Komórki macierzyste MIC-1, bo o nich mowa, zostały pozyskane z poroża jelenia szlachetnego, najszybciej regenerującego się organu u ssaków. Odkrycia dokonali polscy uczeni skupieni wokół Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dziś ich osiągnięcie jest chronione 8 światowymi patentami i znalazło praktyczne zastosowanie w dermatologii.

reklama

Na bazie komórek MIC-1, których hodowlę prowadzi laboratorium Revitacell, opracowano unikatowy składnik kosmetyczny – NHAC Biocervin MIC-1. To mieszanina aktywnych czynników peptydowych i białek macierzy zewnątrzkomórkowej, które stymulują naturalne procesy naprawcze w komórkach skóry, włosów, rzęs i brwi. Kompleks stał się podstawą specjalistycznej linii biodermokosmetycznej Revitacell, która aktualnie liczy 10 preparatów.

Preparaty Revitacell dostosowane są zarówno do potrzeb skóry młodej, która narażona jest na podrażnienia związane z czynnikami zewnętrznymi (np. fotostarzenie), jak i dojrzałej – potrzebującej specjalnego wsparcia z uwagi na wolniejszy metabolizm komórkowy, uszkodzenia struktur skóry i niewystarczający stopień odżywienia. Ich skuteczność potwierdziły testy dermatologiczne i badania in vitro.

Linię Revitacell tworzą: kuracja do włosów, preparat do rzęs i brwi, koncentrat do okolic oczu, set nawilżający dłonie, zestaw regeneracyjny do biustu, balsam do twarzy dla mężczyzn, a także aż cztery produkty do skóry twarzy, w tym kremosera na dzień i na noc, set składający się z peelingu i bioaktywnej maski oraz intensywna kuracja złożona z preparatu na dzień i na noc.

Teraz super zestaw Revitacell może być Twój! Wystarczy, że w 3 punktach opiszesz nam swój sposób na promenną cerę wiosną. Odpowiedź prześlij na konkurs.portal@zwierciadlo.pl . Do rozdania mamy 10 zestawów Revitacell. Konkurs trwa od 18.02 , 14.30 do 11.03.2013 do godziny 23.59.

Regulamin konkursu Revitacell

Opis nagród

Do wygrania mamy 10 zestawów biodermokosmetycznych Revitacell. W skład każdego z zestawów wchodzą następujące produkty z poszerzonej ostatnio linii:

  • Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate – bioaktywny koncentrat regenerujący do delikatnej skóry okolic oczu na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.
  • Revitacell Stem Cells Regenerating & Nourishing Cream-Serum NIGHT- bioaktywne kremoserum regeneracyjno-odżywcze na noc na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.
  • Revitacell Stem Cells Bust Set – Zestaw regeneracyjny do biustu i dekoltu złożony z peelingu i serum na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.

Więcej na stronie www.revitacell.pl