Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Revitacell_wybrane nowosci
18 lutego 2013 in Moda i uroda by redakcja

Konkurs: Wiosenne porządki z Revitacell

Tęsknota za wiosna doskwiera wielu z nas. Tym czasem warto do tej cudownej pory roku się przygotować, by już za chwilę wyglądać prawdziwie kwitnąco! W tym pomóć może wyjątkowa linia biokosmetyczna - Revitacell. Jak ?- Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Revitacell to specjalistyczne biodermokosmetyki, które bazują na jednym z głośnych odkryć biotechnologicznych ostatnich lat. Komórki macierzyste MIC-1, bo o nich mowa, zostały pozyskane z poroża jelenia szlachetnego, najszybciej regenerującego się organu u ssaków. Odkrycia dokonali polscy uczeni skupieni wokół Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dziś ich osiągnięcie jest chronione 8 światowymi patentami i znalazło praktyczne zastosowanie w dermatologii.

Na bazie komórek MIC-1, których hodowlę prowadzi laboratorium Revitacell, opracowano unikatowy składnik kosmetyczny – NHAC Biocervin MIC-1. To mieszanina aktywnych czynników peptydowych i białek macierzy zewnątrzkomórkowej, które stymulują naturalne procesy naprawcze w komórkach skóry, włosów, rzęs i brwi. Kompleks stał się podstawą specjalistycznej linii biodermokosmetycznej Revitacell, która aktualnie liczy 10 preparatów.

Preparaty Revitacell dostosowane są zarówno do potrzeb skóry młodej, która narażona jest na podrażnienia związane z czynnikami zewnętrznymi (np. fotostarzenie), jak i dojrzałej – potrzebującej specjalnego wsparcia z uwagi na wolniejszy metabolizm komórkowy, uszkodzenia struktur skóry i niewystarczający stopień odżywienia. Ich skuteczność potwierdziły testy dermatologiczne i badania in vitro.

Linię Revitacell tworzą: kuracja do włosów, preparat do rzęs i brwi, koncentrat do okolic oczu, set nawilżający dłonie, zestaw regeneracyjny do biustu, balsam do twarzy dla mężczyzn, a także aż cztery produkty do skóry twarzy, w tym kremosera na dzień i na noc, set składający się z peelingu i bioaktywnej maski oraz intensywna kuracja złożona z preparatu na dzień i na noc.

Teraz super zestaw Revitacell może być Twój!  Wystarczy, że w 3 punktach opiszesz nam swój sposób na promenną cerę wiosną. Odpowiedź prześlij na konkurs.portal@zwierciadlo.pl .  Do rozdania mamy 10 zestawów Revitacell. Konkurs trwa od 18.02 , 14.30 do 11.03.2013 do godziny 23.59. 

Regulamin konkursu Revitacell

Opis nagród

Do wygrania mamy  10 zestawów biodermokosmetycznych Revitacell. W skład każdego z  zestawów wchodzą następujące produkty z poszerzonej ostatnio linii:

  • Revitacell Stem Cells Eye Zone Regenerating Concentrate – bioaktywny koncentrat regenerujący do delikatnej skóry okolic oczu na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.
  • Revitacell Stem Cells Regenerating & Nourishing Cream-Serum NIGHT- bioaktywne kremoserum regeneracyjno-odżywcze na noc na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.
  • Revitacell Stem Cells Bust Set – Zestaw regeneracyjny do biustu i dekoltu złożony z peelingu i serum na bazie opatentowanych komórek macierzystych MIC-1.

Więcej na stronie www.revitacell.pl

 


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI