Konkurs:Aryton–styl absolutny

Poznaj najnowszą kolekcję marki Aryton i wygraj wyjątkowe zaproszenie na zakupy!
To, co mnie się szczególnie podoba w jesienno zimowej kolekcji marki Aryton, to miękkie szlachetne tkaniny oraz otulające sylwetę fasony ubrań. Kaszmir i jedwab w połączeniu z najwyższej jakości bawełną i skórą sprawiają, że ubrania prezentują się nie tylko elegancko, ale również niezwykle nowocześnie i zmysłowo.

reklama

Miękkie dzianinowe sukienki, ołówkowe spódnice czy inspirowane moda męska garnitury w niewymuszony sposób podkreślają kobiecość, jednocześnie nadając jej bardzo nowoczesny charakter. Niezwykle ciekawą propozycją jest skórzany set: ołówkowa spódnica połączona z kurtką w motocyklowym stylu. To podkreślające krągłości zestawienie jest nie tylko eleganckie, lecz również bardzo seksowne.

To, co moim zdaniem jest absolutnym hitem kolekcji Aryton jesień – zima 2012/2013, to cudowne wełniane płaszcze. Ich minimalistyczne otulające sylwetkę fasony dają poczucie ciepła oraz elegancji.

Cała kolekcja utrzymana jest w najmodniejszych kolorach tej jesieni, takich jak głęboka czerń, beż, kamel, mleczna biel oraz ognista czerwień.

Jeżeli tobie również podoba się najnowsza kolekcja marki Aryton, weź udział w konkursie i wygraj jedno z 5 wyjątkowych zaproszeń na zakupy o wartości 400 zł.

Jak wygrać: wejdź do zakładki konkursy na stylizator.zwierciadlo.pl i stwórz wyjątkową stylizacje, używając ubrań z najnowszej kolekcji marki. 5 autorów najlepszych, naszym zdaniem stylizacji, otrzyma zaproszenie na zakupy do salonów Aryton. Konkurs trwa od 21.09 do 28.09 do godz. 14.00.

Przejdź do konkursu
Regulamin konkursu na stylizacje z Arytonem