Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Bransoleta Krople 179 zl
8 marca 2012 in Moda i uroda by redakcja

KROPLE w salonach W.KRUK

Urzeka jak poranna rosa, fascynuje atrakcyjnymi kolorami soczystych owoców, granatów, pomarańczy, mandarynki i wiśni. Oto najnowsza kolekcja W.KRUK na sezon wiosna-lato 2012 autorstwa Anny Orskiej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Świeżość, oryginalność i zabawa – to główne hasła wiosennej kolekcji KROPLE. Inspiracją do jej powstania były krople wody, które dają orzeźwienie i ukojenie dla ciała. Dominuje kolorystyka bakłażanów, złota oraz odcieni wina. Atrakcyjne zestawienia kolorystyczne przenikają przez mieniące się metalicznie krople dając piękne zestawienia jubilerskie.

Kolekcja pozwala na zabawę biżuterią – możemy bowiem sami doczepiać i łączyć ze sobą różne elementy, zgodnie z własnym stylem i samopoczuciem.

Wzory wykonane są z mosiądzu i srebra. Podczas produkcji wykorzystane zostały innowacyjne technologie oraz rozwiązania barwienia i zabezpieczania metali.

Kolekcja KROPLE dostępna jest we wszystkich salonach W.KRUK i na wkruk.pl


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI