Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Dalia - Elegant Lingerie
Dalia - Elegant Lingerie
14 maja 2014 in Moda i uroda by redakcja

Kultowa „bardotka”

Brigitte Bardot „francuski towar eksportowy” wylansowała model biustonosza najchętniej wybierany przez współczesne kobiety.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Charakterystyczną cechą „bardotki” jest niezbyt wysokie zabudowanie, które pozwala na odkrycie części dekoltu. Górna cześć miseczki ma zaokrąglony kształt, natomiast dolna, dzięki taśmie silikonowej zapobiega zsuwaniu się bielizny, nawet w chwili odpięcia ramiączek. Taki biustonosz najczęściej wkładamy pod suknie wieczorowe czy ślubne. Nie odznacza się pod ubraniem i dzięki odpinanym ramiączkom jest praktycznie niewidoczny.

– „Bardotkę”, dzięki zastosowaniu taśmy silikonowej i specjalnego kroju, można nosić bez ramiączek – tłumaczy Beata Marek brafitterka marki Dalia. – Górna część miseczki nie jest wysoko zabudowana, co pozwala na odkrycie dekoltu. Biustonosza nie polecamy  nosić pod bluzki z głębokimi dekoltami, gdyż część miseczki zlokalizowana na mostku może być widoczna.

„Bardotka” najlepiej sprawdzi się u kobiet o jędrnych piersiach, która dzięki konstrukcji biustonosza są wypchnięte do góry, a więc – lepiej uwypuklone. W przypadku większego biustu lepsze będą modele tzw. half cup, zbliżone do bardotek,  z  nisko zabudowaną miseczką.

„Bardotki”, „balkonetki” oraz modele z kieszonkami na wkładki modelujące i powiększające dla kobiet z małym biustem oferuje marka Dalia.

mat.pras. Dalia


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI