Ładny biust bez skalpela

123RF.com

Wielkość, kształt czy jędrność? Co decyduje o tym, że biust jest piękny?
Dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm przekonuje, że ładne piersi to takie, które po pierwsze zachowują jędrność mimo upływu czasu, a po drugie – nie są pokryte rozstępami.

reklama

Zwiększyć jędrność

Ładny biust – bez względu na rozmiar – powinien być po prostu jędrny. Kiedy skóra piersi zaczyna robić się wiotka i cienka jak papier, łatwiej ulega prawom grawitacji. Piersi zmieniają swój kształt – stają się wklęsłe w górnej części, nad brodawkami sutkowymi i wypukłe poniżej. Odwrócenie tej proporcji uzyskujemy na co dzień, zakładając stanik podnoszący biust. Ale ten sposób jedynie maskuje problem. By go rozwiązać, trzeba odbudować strukturę skóry, przywrócić jej jędrność – tak by była dla biustu podtrzymującym go rusztowaniem. Teosyal Redensity to terapia ujędrniająca, którą stosuję do niwelowania wiotkości skóry biustu. – Zabieg pomaga odbudować prawidłową gęstość skóry właściwej oraz jej nawilżenie. Dzięki temu staje się ona jędrna i sprężysta – wyjaśnia Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm w Warszawie i Wrocławiu. – Gładka powierzchnia skóry odzyskuje także zdolność do odbijania światła, w efekcie biust wygląda nie tylko młodziej, ale i pełniej – dodaje dermatolog estetyczna.

Teosyal Redensity poprawia gęstość oraz nawilżenie skóry dzięki kompatybilnemu działaniu kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów. Dodatkowo Tyosyal Redensity wzbogacają antyutleniacze, które wspomagają skórę w walce z wolnymi rodnikami oraz minerały (cynk, miedź) i witamina B6, niezbędna w metabolizmie komórek skóry.

Preparat podaje się śródskórnie w kilku miejscach w formie mezoterapii iniekcyjnej. Ponieważ zawiera lidokainę, która działa znieczulająco, zabieg jest prawie bezbolesny. Dodatkowo na ok. pół godziny wcześniej pacjentka jest znieczulana miejscowo preparatem emla. Efekty rozświetlenia i poprawy napięcia są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dla pełnego efektu wykonuje się 3 zabiegi co 3 tygodnie.