Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Once upon a time
2 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Lagerfeld reżyseruje film o Chanel

O tym, że Karl Lagerfeld jest nie tylko jednym z największych współczesnych projektantów, lecz także wizjonerem i doskonałym fotografem mody, nie trzeba nikogo przekonywać. Wybitny artysta jest też reżyserem, którego film o największej ikonie mody - Coco Chanel - zostanie zaprezentowany już 8 maja!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Tymczasem mamy dla Państwa trailer tego niezwykłego filmu. W rolę nieśmiertelnej Coco wcieliła się wybitna gwiazda Hollywood , Keira Knightly. Precedensem do postania filmu zatytułowanego „Once Upon a Time”, jest 100 rocznica  otwarcia 1. butiku pod szyldem Chanel. Wydarzenie to miało miejsce 1913 roku w mieście Deauville.

Premiera filmu, wyreżyserowanego przez Wielkiego Karla,  już 8 maja, podczas pokazu najnowszej kolekcji Chanel Cruise 2013, który tym razem odbędzie się w Singapurze.  Film w całości będziemy mogli zobaczyć także on-line pod adresem chanel-news.com.

Film powstał w studio Luca Bessona, w którym Lagerfeld chciał odtworzyć atmosferę sennego i niezwykle elitarnego francuskiego miasteczka z początków XX w. Czy mu się to udało – dowiemy się już niebawem, tym czasem zapraszam do obejrzenia  trailera  „Once Upon a Time”!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI