Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe - Iwostin
Materiały prasowe - Iwostin
1 czerwca 2011 in Moda i uroda by redakcja.

Łagodzące preparaty do specjalistycznej pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu – Iwostin Oftalin

Skóra w okolicach oczu jest bardzo delikatna, wrażliwa i niemal pozbawiona gruczołów łojowych.. Dlatego miejsca te są szczególnie podatne na działanie różnych szkodliwych czynników, takich jak: wiatr, promieniowanie słoneczne, sztuczne źródła światła oraz nieodpowiednie substancje zawarte w preparatach pielęgnacyjnych.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W okolicach oczu znajduje się także dużo komórek odpowiedzialnych za reakcje alergiczne. Ta specyficzna budowa sprawia, że skóra w tym miejscu dużo szybciej w porównaniu do innych partii ciała traci swoją naturalną elastyczność, staje się wysuszona, nadwrażliwa. Szybciej też pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki i cienie, a także „kurze łapki”, czyli zmarszczki w okolicach zewnętrznego kącika oka, opuchnięcia powiek dolnych oraz obwódki pod oczami.  

Podstawą odpowiedniej pielęgnacji jest stosowanie działających wielopłaszczyznowo preparatów, specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry wokół oczu. A więc takich, które dostarczają substancji kojących i łagodzących, skutecznie neutralizują podrażnienia i pieczenie. Niezbędną cechą efektywnego preparatu jest zapewnienie odpowiedniego na­wilżenia i natłuszczenia, poprawa elastyczności skóry oraz regeneracja naskórka. Ważną rolę odgrywa demakijaż, ponieważ pozo­stałości kosmetyków mogą podrażniać podczas snu zarówno spojówkę oka, jak i skórę wokół oczu. Dlatego należy stosować delikatne, przeznaczone specjalnie do demakijażu preparaty, które mają działanie kojące i łagodzące.

Nowe preparaty Iwostin Oftalin swoje kompleksowe działanie zawdzięczają innowacyjnej, naukowo przebadanej formule. Dzięki temu są skuteczne i bezpieczne dla skóry wrażliwej, dostarczają skórze substancji nawilżających i łagodzących, pobudzają regenerację komórek i zapobiegają przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek oraz innych objawów starzenia się. Zapewniają skuteczny demakijaż, mają doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Wszystkie preparaty Iwostin Oftalin powstały przy współpracy z lekarzami okulistami i dermatologami, dzięki czemu są skuteczne i bezpieczne dla skóry wrażliwej i alergicznej, również dla osób noszących soczewki kontaktowe.

Wszystkie preparaty Iwostin Oftalin zawierają Euphrabiol, unikalny kompleks ekstraktów ze świetlika i ogórka siewnego (Cucumis Sativus), bogaty we flawonoidy, taniny i węglowodany. Dzięki zawartości aminokwasów, soli mineralnych i węglowodanów (takich jak pektyny, skrobia i cukier) oraz kwasu askrobinowego koi on podrażnienia oczu i przywraca komfort podrażnionej skórze powiek.

Dzięki swoim właściwościom łagodzącym oraz kojącym, neutralizuje szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak słońce, niskie temperatury i nieodpowiednie kosmetyki. Euphrabiol, wpływając na procesy zapalne zachodzące w skórze, hamuje wynikającą ze szkodliwego działania czynników zewnetrznych, degradację macierzy zewnatrzkomórkowej. Dzięki temu zapewnia delikatnej skórze wokół oczu kompleksową pielegnację przeciwmzraszczkową.


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI