Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Lalo - kolekcja jesień-zima 2011/2012 /fot. Showroom Khaki
7 września 2011 in Moda i uroda by redakcja

LALO – kolekcja Cztery Pory Roku 2011/12

Przyroda zawsze się odradza. Jak w micie o Demeter i Persefonie. Po zimie nadchodzi wiosna, po lecie jesienne chłody. Ta zmienność i różnorodność natury inspirowała projektantkę Ornę Lalo przy tworzeniu najnowszej kolekcji biżuterii Lalo Treasures.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jesienne nastroje odnajdziemy w biżuterii w barwach bakłażana i ognistych pomarańczy w połączeniu ze złotem. Zimowy chłód to srebro metalu i pereł, transparentne lodowe żywice. Lato i wiosnę odkryjemy w radosnych kwiatowych ozdobach, w których wykorzystano kontrastowe połączenie turkusu i koralu.

Więcej zdjęć w galerii

Natura uśpiona nocą była inspiracją do stworzenia kolekcji, w której dominuje czerń i srebro. Sowa pośród liści i konarów drzew, czarny kot – to tylko niektóre z zaskakujących elementów, które tworzą niepowtarzalną całość.

Każda kolekcja Lalo wykonana jest ręcznie w małej bułgarskiej manufakturze, w miejscu gdzie artystka Orna Lalo się urodziła i dorastała. Artystka wykorzystuje do pracy wyłącznie naturalną żywicę, plastyczny materiał, z którego tworzy oryginalne i przyciągające oko wzory.

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI