Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Langner-minimalizm i elegancja

redakcja
7 listopada 2011 in Moda i uroda by redakcja
Prosta forma, naturalne tkaniny, efektowne detale. Tak, w kilku słowach można opisać jesienno-zimową kolekcję marki Langner.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Forma i treść mają znaczenie w każdej formie wypowiedzi – tej artystycznej również. Moda, jako część sztuki użytkowej, jest szczególnie wrażliwa na formę. Zbyt proste fasony zostają niezauważalne, z kolei te zbyt wymyślne pozostają na marginesie dobrego smaku.

Ja szczególnie cenię sobie w sztuce ubioru prostotę, minimalizm i perfekcyjne krawiectwo.

Więcej zdjęć w galerii /Langner, materiały prasowe / Zdjęcia: Radosław Berent/Make up: Paulina Kurowiak/ Modelka: Alex

Uważam, że strój powinien być zbudowany nie tylko poprzez wymyślne szwy i przeszycia, lecz również poprzez tkaninę – najlepiej naturalną.

Tymi zasadami również kierowała się młoda projektanta, Marta Jagiełło, podczas projektowania i konstruowania jesienno – zimowej kolekcji marki Langner. Piękne jedwabie i zmysłowe koronki, w głębokich odcieniach czerni, grafitu, zgaszonego turkusu czy czerwieni, idealnie uzupełniają prostą formę sukienek wieczorowych i koktajlowych. Śmiałe cięcia łączone z klasyczną długością sukienek midi i maxi sprawiają, że kolekcja jest zarazem niezwykle nowoczesna i elegancka.

To co mi szczególnie przypadło do gustu w jesienno – zimowej kolekcji Langner, to minimalistyczne i subtelne ozdoby na ramionach czy wokół kołnierzyka. Dzięki nim, sukienki są idealnie wyważone i pełne uroczej kokieterii i lekkości.

I ostatnia uwaga dla tych, które szukają specjalnej kreacji na rodzinną Wigilię – projekty Langner są idealnie bezpretensjonalne i romantyczne – w każdej kobiecie obudzą damę, o której w natłoku codziennych obowiązków zdarza nam się zapomnieć. W sam raz, by wcielić się w rolę gwiazdki Bożonarodzeniowej ;).


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI