Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Monika Kubatek, foto: Jacquelin Sobiszewski
Monika Kubatek, foto: Jacquelin Sobiszewski
16 marca 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Lekcja geometrii od Kubatek

Monika Kubatek to młoda zdolna polska projektantka

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Studiuje projektowanie na warszawskiej MSKPU. Kocha modę (jak pewnie każdy projektant). Fascynuje ją twórczość Alexandra McQueena, projekty Prady, Marni, ale też projekty Balneciaga,  Givenchy haute couture i Iris Van Herpen.

W jej propozycjach najważniejsza jest konstrukcja i podkreślenie atutów kobiecego ciała. Monika poszukuje różnych rozwiązań. Jej celem jest oryginalność. Projekty cechują materiały dobrej jakości  ( w zimę były to wełny i kaszmiry) oraz perfekcyjne wykończenie.

Monika Kubatek, foto: Jacquelin Sobiszewski / więcej zdjęć w galerii

Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2012 wychodzi na przeciw innym oczekiwaniom – jest adresowana do młodszego i odważniejszego odbiorcy, jest bardzo graficzna i wyrazista. Oparta na kontrastowych kolorach i motywie pasków różnej szerokości, i ułożeniu. Inspirowana pop-artem.

Gotowe projekty można nabyć bezpośrednio u projektantki.  Monika szyje także ubrania zaprojektowane dla konkretnej osoby. Mnie też się podoba taka idea spersonalizowania. Modele, które podkreślą atuty sylwetki konkretnej osoby, a ukryją ewentualne niedoskonałości. Każdy powinien mieć w szafie jeden taki projekt na miarę. Będzie długo służył, no i będzie niepowtarzalny.


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI