Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

LetThemKnow, materiały Prasowe
LetThemKnow, materiały Prasowe
5 kwietnia 2012 in Moda i uroda by redakcja

LetThemKnow – strefa wiedzy o modzie

Szósta edycja FashionPhilosophyFashionWeek Poland to także możliwość zdobycia wiedzy w ramach szkoleń LetThemKnow kierowanych przede wszystkim do projektantów, producentów, specjalistów ds. marketingu, PR managerów, a także wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o branży odzieżowej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W odpowiedzi na potrzeby polskiego rynku mody w środę 18 kwietnia organizowane są specjalistyczne szkolenia prowadzone przez doświadczonych w biznesie modowym trenerów, na których zostaną poruszone zagadnienia niezbędne dla prowadzenia firmy w nowoczesny i skuteczny sposób.

Tematy zamkniętych szkoleń to:

Dobre praktyki i prognozy dla branży modowej w e-commerce //Rahim Blak

Przewiduje się, że w ciągu najbliższych trzech lat 15% wszystkich operacji konsumenckich będzie się odbywać poprzez Facebook. Jak zatem wykorzystać potencjał społeczności, aby przełożyć go na zysk? Wykład RahimaBlaka na temat wszystkich narzędzi e-commerce: konwersji, rekomendacji, monetaryzacji oraz sztuki perswazji wyjaśni tajniki najnowszej metody marketingu społecznościowego.

Zrozumienie konsumenta a budowanie marki w obecnej sytuacji rynkowej w Polsce i za granicą // Marlena Woolford

Skuteczne budowanie oraz komunikacja marki nie są możliwe bez dobrego zrozumienia konsumentów. Szkolenie pozwala na ulepszenie metod poznawania konsumentów, zdobycie wiedzy jak kryzys zmienił zachowania konsumenckie oraz jak się do tego dostosować. To wprowadzenie pozwala na omówienie istotnych kwestii związanych z budowaniem marki i rebrandingiem – tematyki przydatnej zarówno dla tych, którzy działają na rynku polskim jak i dla tych, którzy są obecni lub pragną wyjść na rynki zagraniczne.

Prezentacja Trendów NellyRodi na Wiosnę/Lato 2013// Justyna Kasprzycka

Justyna Kasprzycka z Fashion&Co. (reprezentująca NellyRodi w Polsce) prezentuje koncepcję NellyRodi pokazującą jak współczesna sztuka orientu, eksperymenty z ekologią, pustynna urbanistyka czy retro jet set wpłyną na nasz wygląd w sezonie letnim 2013. Po prezentacji uczestnicy LetThemKnow będą mieli możliwość zadawania pytań i indywidualnych konsultacji.

Całodniowy cykl szkoleń Let Them Know odbędzie się w wyjątkowej atmosferze wnętrz łódzkiego hotelu andel’s. Zapraszamy Państwa poszerzenia wiedzy i  spotkania w profesjonalnym środowisku twórców branży modowej.

Chętnych do uczestniczenia w szkoleniach prosimy o kontakt:
Maria Ostrowska – koordynatorszkoleń
ltk@fashionweek.pl

Partnerem medialnym wydarzenia jest Zwierciadlo.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI