Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Li Parie/facebook.com
Li Parie/facebook.com
29 sierpnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Li Parie lingerie w Galerii Mokotów

Specjalnie z myślą o potrzebach klientek Galerii Mokotów, w centrum handlowym został otwarty nowy salon z ekskluzywną bielizną Li Parie lingerie.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W butiku oferowane są także profesjonalne usługi gorseciarskie i brafittingu. Marka obecna od kilku lat na polskim rynku zdobyła już rzesze zadowolonych klientek.

Właścicielką i twarzą Li Parie lingerie jest Jolanta Lewicka. Dzięki niej kobiety mogą skonfrontować swoje wyobrażenia o dobrze dobranej bieliźnie. Brafitting pozwala uzyskać natychmiastowy efekt wyprostowanej sylwetki, odciąża kręgosłup oraz ramiona i pozwala wyraźnie zaakcentować talię. W salonie klientki mogą skorzystać także z usług gorseciarskich, które zapewniają doskonałe dopasowanie bielizny.

W Li Parie lingerie panie znajdą bieliznę na każdą okazję: tradycyjne gorsety, stroje kąpielowe, bieliznę nocną oraz ślubną i inne akcesoria. Wizyta w salonie marki to celebracja kobiecości i przyjemność dla pań w każdym wieku.

Warto poznać miejsce, w którym świat ekskluzywnej bielizny jest w zasięgu portfela, a kobieta może poczuć się piękna.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI