Lifting na lunch z EnerJet

Jaki jest Twój sposób na atrakcyjny wygląd? Niedoskonałości irytują Cię? Niezależnie od wieku mamy krytyczne spojrzenie na siebie. Skóra nie tak jędrna, zmieniony owal twarzy, kurze łapki, a może rozstępy lub cellulit są Twoją „drzazgą w oku” ?
Jeśli poszukujesz metody, która pozwoli Ci cieszyć się dobrym wyglądem w sposób bezpieczny i praktycznie bezbolesny to zabieg EnerJet™ jest dla Ciebie.

reklama

AbacosunEnerJet™ – zabiegi
Nowa, opatentowana technologia dotarła do Polski z Izraela. EnerJet™ to przełomowa metoda redukcji zmarszczek, bezoperacyjnego, kinetycznego liftingu oraz remodelowania blizn i skóry. Badania kliniczne potwierdzają natychmiastowe i długotrwałe efekty.
Zastosowanie:
– wolumetryczny lifting
– spłycenie zmarszczek
– remodelowanie blizn i bliznowców
– remodelowanie, zagęszczenie skóry

EnerJet™ – Lifting w pół godziny
Rewolucyjny zabieg, który efektywnie liftinguje i poprawia owal nadając twarzy kształt „V”, bez potrzeby użycia skalpela i długotrwałej rekonwalescencji. Teraz możesz w widoczny sposób ujędrnić i odmłodzić twarz w porze lunchu. Wystarczy pół godziny, aby odwrócić skutki upływu czasu. Kinetyczny lifting Enerjet wykonuje się w linii włosów, dlatego po wyjściu z gabinetu niewidoczne są jakiekolwiek oznaki, iż poddaliśmy się zabiegowi. Największą zaletą jest oczywiście natychmiastowy efekt oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok.
EnerJet™ polepsza wygląd i gęstość skóry, redukuje oznaki starzenia się skóry nawet w najdelikatniejszych miejscach, takich jak: dłonie, dekolt, szyja, policzki, skóra wokół oczu i ust.
Obecnie dostępne metody nie oferują rozwiązania dla dużych powierzchni skóry twarzy, szyi i dekoltu. Z tego względu została opracowana nowa metoda podawania kwasu hialuronowego i innych substancji w celu modelowania skóry, która oferuje nową generację nieinwazyjnych zabiegów. Technologia ta po raz pierwszy umożliwia celowane i precyzyjne podawanie preparatu z użyciem wysokiego ciśnienia pneumatycznego do skóry właściwej.

Technologia JVR™ – na czym polega zabieg
Jet Volumetric Remodeling – JVR™ to technologia, która jednocześnie podaje energię kinetyczną i odpowiednio dobraną substancję . Cząstki preparatu działają jak “ nanopociski” wywołując wolumetryczny mikrouraz, co stymuluje proces regeneracji i tworzenia nowego kolagenu i elastyny.
Do zabiegu lekarz może zastosować kwas hialuronowy, koktajl do mezoterapii, czy też osocze bogatopłytkowe. W efekcie uzyskujemy połączone działanie kontrolowanego mikrourazu i substancji, stymulujące naturalne procesy naprawcze organizmu prowadzące do regeneracji skóry.
Zabieg wywołuje efekt natychmiastowy i długotrwały:
– Molekuły kwasu hialuronowego wchłaniają wodę zapewniając odpowiednie nawilżenie i wypełnienie natychmiast po zabiegu, dzięki temu uzyskujemy widoczną poprawę kondycji skóry i lifting.
– Długotrwały proces regeneracji bazuje na unikalnym typie mikrourazu i polega na pobudzeniu tworzenia kolagenu. Formuje się grubsza tkanka co zapewnia długotrwały efekt zdrowej i odmłodzonej skóry utrzymujący się nawet do 18 miesięcy.
Po dotarciu w głąb do warstwy skóry właściwej, strumień kwasu hialuronowego rozprzestrzenia się poziomo pokrywając obszar 1000 razy większy od podania preparatu igłą. Zapewnia to penetrację i działanie środka na większy obszar skóry właściwej i tym samym maksymalną skuteczność zabiegu.

Bezpieczeństwo jest wiodącą zaletą technologii wykorzystanej w EnerJet™, która oddziałuje wewnątrz skóry właściwej, unikając uszkodzenia naskórka ( punkt wejściowy do 200 mikronów).
Technologia JVR™ to nie tylko rewolucja w dziedzinie anti-aging, to również nowa jakość w przypadku trudnych, delikatnych i stanowiących wyzwanie wskazaniach, takich jak rozstępy, blizny z hipopigmentacją i blizny po trądziku
.
EnerJet™ – zapewnia:
– skuteczny remodeling w oparciu o energię kinetyczną i środek naprawczy
– znacznie głębszą penetrację, do warstwy skóry właściwej ( do 6 mm), w porównaniu z innym technologiami emitującymi energię
– mikrocząstki kwasu hialuronowego pokrywają obszar 1000 razy większy w porównaniu do podania preparatu igłą
– bezigłowe, bezpieczne i szybkie zabiegi
– widoczne natychmiastowe i długotrwałe efekty
– skuteczny zabieg bez uciążliwej rekonwalescencji
EnerJet™ gwarantuje satysfakcję bez stosowania skalpela, igieł czy energii termicznej.

www.abacosun.pl

abac