Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

zdjęcia: Monika Wiąckiewicz
zdjęcia: Monika Wiąckiewicz
2 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

Lous: maksimum minimalu

Po kolorach, dodatkach, błyszczącej bizuterii, bajecznych obcasach czasami mam potrzebę poszukania mody spokojnej, wywarzonej, czystej. Tu z pomocą przychodzi mi rodzimy Lous.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Lous to propozycja idealna na chwilę, gdy potrzebuję spokoju, gdy „nie mam się w co ubrać”, gdy „nie chce mi się”. Toteż sposób na wielkie wyjścia – gdy chcę się wyróżniać, na wieczór w pubie – gdy ma być wygodnie czy w domu na kanapie – gdy chcę czuć się ładnie.  Lous łączy w sobie modę z wygodą.

Prostota, perfekcyjne krawiectwo, fasony łagodne, podkreślające tylko zalety damskiej sylwetki. Moda stworzona z myślą o prawdziwych kobietach i o tym, że każda z nas ma prawo czuć się różnie.

Lous zachwyca stonowaną paletą, ograniczona do szarości czerni i bieli, prostymi fasonami i pyszną wprost jakością tkanin, które są miłe nie tylko dla oka,  ale też dla ciała. I to wszystko rodem z Polski!

Zdjęcia: Monika Wiąckiewicz
Modelka: Amelia Roman
Make up: Magdalena Gontarczuk
Stylizacja: LOUS


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI