Luksus z wyprzedaży: top 5 stylizacji

Martin Abegglen /Flickr.com

Wyprzedaże to świetna okazja na to, by odnowić swoją garderobę. Ponieważ sezon wiosennych obniżek własnie się zaczyna, warto uzbroić się w cierpliwość i poszukać rzeczy luksusowych w cenach massmarketowych.
W sezonie obniżek wybierając się na zakupy kieruję się kilkoma prostymi zasadami. Po pierwsze, wybieram produkty markowe, możliwie najlepsze gatunkowe, które „na co dzień” nie koniecznie bym kupiła z racji wysokie ceny. Po drugie, wybieram rzeczy, które pasują do tego co mam w szafie, czyli do stylu ubrań, który lubię. Kupowanie szalonych kolorów, których raczej nie noszę, czy nie sprawdzonych fasonów, tylko dlatego, że mają atrakcyjną cenę, jest błędem, który wiele z nas popełnia podczas wyprzedażowych zakupów. I ostatnia zasada, kupuję tylko to czego potrzebuje. Nawet super atrakcyjna cena, nie powinna być powodem do „kompulsywnego” kupowania.

Gdybyście jednak potrzebowały nowych butów, torebki czy kurtki, oto 5 stylizacji z ubraniami z wyższej półki, które teraz możecie upolować na wyprzedażach w miarę rozsądnych cenach ;).

Dżins zawsze w cenie

W tym sezonie jest nie tylko super modny, ale stanowi też jeden z najważniejszych trendów. Można postawić na dżinsowy total look lub na dżinsowe detale. Dobre dżinsy warto mieć w szafie zawsze, bo potrafią sprawdzić się niemalże w każdej casualowej, sportowej czy luźniejszej stylizacji. Mogą być idealną bazą dla mniej formalnego stroju do pracy, czy super seksownego zestawu na wieczór. Tu stylizacja z wysoką zawartością dżinsu, idealna dla fanek niebieskiego denimu.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link