Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Lulki dla ludzi z sercem

lulki-+-małpa-2012
17 sierpnia 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
O personalizowanej biżuterii piszemy dużo i często, wszak uważamy, ze oryginalność jest w cenie. Sama posiadam kilka sztuk "własnych". Teraz do kolekcji trzeba dodać "Lulki".

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Pomysł bransoletki-zawieszki na bawełnianym sznurku jest już na dobre wpisany na listę „must have” każdego wielbiciela mody. Po Lilou, By Ilo czas na „Lulki”. Ten projekt jest o tyle ciekawy, co ważny i z misją, gdyż każda bransoletka została stworzona po to, by pomagać.

Kupując Lulka, można pomóc S.O.S Wioskom Dziecięcym (program Umacniania Rodzin) oraz fundacji VIVA! (akcja „zostań Vege”). Do wyboru mamy więc: jaskółki – zaprojektowane przez Natalię Kukulską, domki czy figlarne małpki – autorstwa Michała Piróga, które nie tylko mogą ozdobić nadgarstek, lecz również dać komuś radość i nadzieję.

Co ciekawe, elementy można ze sobą łączyć, więc za jednym zamachem można wesprzeć obydwie akcje. Zawieszki są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest antyalergiczna. Dostępne są w wersji srebrnej oraz pozłacanej. Kolor, grubość i rozmiar sznurka wybierasz sama!
www.lulki.pl


bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
Jolanta Kosowska

Wywiad z Jolantą Kosowską – autorką „W labiryncie obłędu” i „Niepamięci”

Jest lekarzem trzech specjalności i pisarką na co dzień mieszkającą w Dreźnie. Dotychczas opublikowała kilka powieści obyczajowych z medycyną w tle, a jej twórczość zyskuje ...
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI