Lulki dla ludzi z sercem

O personalizowanej biżuterii piszemy dużo i często, wszak uważamy, ze oryginalność jest w cenie. Sama posiadam kilka sztuk „własnych”. Teraz do kolekcji trzeba dodać „Lulki”.
Pomysł bransoletki-zawieszki na bawełnianym sznurku jest już na dobre wpisany na listę „must have” każdego wielbiciela mody. Po Lilou, By Ilo czas na „Lulki”. Ten projekt jest o tyle ciekawy, co ważny i z misją, gdyż każda bransoletka została stworzona po to, by pomagać.

reklama

Kupując Lulka, można pomóc S.O.S Wioskom Dziecięcym (program Umacniania Rodzin) oraz fundacji VIVA! (akcja „zostań Vege”). Do wyboru mamy więc: jaskółki – zaprojektowane przez Natalię Kukulską, domki czy figlarne małpki – autorstwa Michała Piróga, które nie tylko mogą ozdobić nadgarstek, lecz również dać komuś radość i nadzieję.

Co ciekawe, elementy można ze sobą łączyć, więc za jednym zamachem można wesprzeć obydwie akcje. Zawieszki są wykonane ze stali nierdzewnej, która jest antyalergiczna. Dostępne są w wersji srebrnej oraz pozłacanej. Kolor, grubość i rozmiar sznurka wybierasz sama!
www.lulki.pl