Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Macadamia dla pięknych włosów

Macadamia Natural Oil
Macadamia Natural Oil
2 lutego 2012 in Moda i uroda by redakcja
Od wieków, alchemicy i ludzie nauki na całym świecie szukali naturalnych bogactw natury, aby uzyskać medyczną moc.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Dzięki olejkom z orzechów Macadamia znalezionym w południowej części Pacyfiku i wyjątkowo rzadkim nasionom argan z Maroka, natura zaopatruje nas w najbardziej dobroczynne składniki, które pomagają w uzyskaniu zdrowia skóry i włosów. Produkty Macadamia Natural Oil łączą olejki tych wysoce odżywczych orzechów z specjalną mieszanką naturalnych i odżywczych botanicznych składników, aby uzyskać głębokie odżywianie i nawilżanie. Produkty Macadamia Natural Oil ™ to połączenie lekkości i właściwości odżywczych pochodzących z orzechów macadamia i olejku z nasion arganu, które zostały stworzone dla ożywienia nawet najbardziej problematycznych włosów i odżywienia ich od nasady aż po końce, zapewniając zdrowy i piękny wygląd. Wyjątkowa kompozycja olejku Macadamia daje niesamowite podobieństwo i zgodność do naturalnych olejków wydzielanych przez ciało. Pozwala to na niewiarygodne wchłanianie i szybką penetrację zarówno włosów jak i skóry głowy.

Filozofia Macadamia Natural Oil

Myślą przewodnią amerykańskich twórców produktów Macadamia Natural Oil było uwolnienie osób od problemów, które mogą przysparzać im włosy, czy to zniszczone, suche, puszące się, bez życia, czy również te trudne do ułożenia. Tym samym misją jest sprawienie, aby kobiety wreszcie mogły się cieszyć ze zdrowszych, łatwiejszych do ułożenia włosów i satysfakcji z prostszej i szybszej codziennej ich pielęgnacji. Słysząc inspirujące uwagi o tym, jak produkty z oleju macadamii w znaczny sposób udoskonaliły jakość życia wielu osób, producenci są przekonani, że to, co oferują, to nie tylko kolejna linia produktów do włosów a styl życia.

Historia Macadamia Natural Oil

Przez tysiąclecia australijscy Aborygeni spożywali orzechy macadamia ze względu na ich wysoką wartość odżywczą i korzyści zdrowotne. Dziś olejek macadamia jest powszechnie ceniony za jego niezwykłe korzyści dla włosów, skóry i ogólnego zdrowia poprzez wpływanie na lśniące włosy i promienną cerę. Argan Seed Oil, znany Marokańczykom jako złoty płyn, wykorzystywany był przez niezliczone pokolenia z uwagi na jego dobroczynne skutki dla skóry, włosów, paznokci i działanie terapeutyczne.

Ten rzadki i trudny do uzyskania olejek przywraca połysk i miękkość włosom suchym, łamliwym oraz odżywia włosy zniszczone nadmierną stylizacją. Razem Macadamia Oil i Argan Oil uzupełniają naturalne emolity wraz z wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, które znajdują się w obu tych wyjątkowych olejkach. Połączone korzyści pomagają odżywić i chronić włosy przed szkodliwymi promieniami UV, podczas gdy zniszczone włosy nabierają elastyczności, wytrzymałości i połysku.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI