Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Marcin Tyszka dla DENI CLER

redakcja
Kampania Deni Cler wiosna-lato 2013
Kampania Deni Cler wiosna-lato 2013
26 lutego 2013 in Moda i uroda by redakcja
Zdjęcia z kampanii Spring-Summer 2013 to esencja stylu marki DENI CLER Milano. Ich autorem jest wyśmienity fotograf Marcin Tyszka, który od lat podejmuje współpracę z największymi tytułami i projektantami na świecie.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Współpraca z Marcinem zawsze jest gwarancją niepowtarzalnego efektu. Fotografie w kampanii Spring-Summer 2013 są minimalistyczne, czyste, epatujące kobiecością. Choć opisują modę, wyglądają jak z pogranicza beauty, przepięknie eksponując zarówno ubrania, jak i modelkę.

Bohaterką kampanii jest holenderska modelka Sophie Vlaming. Sophie pracowała dla wszystkich najważniejszych tytułów i projektantów mody m.in.: Elle, Vogue, Marie Claire, D Balenciaga, Salvatore Ferragamo, GF Ferre i H&M. Jest jedną z ulubionych modelek Marcina Tyszki.

Stylizacje przygotował Michał Kuś, o fryzury zadbał Piotr Wasinski,  a o makijaż Wilson.

Efektem pracy tej ekipy jest najnowsza kampania, którą DENI CLER podkreśla swoją pozycję ekskluzywnej firmy modowej w Polsce. Jest również powrotem do najlepszych praktyk współpracy z najwybitniejszymi fotografikami, tak jak wtedy, gdy autorem zdjęć dla DENI CLER był Jean Baptiste Mondino.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI