Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

MeMeMe – dla prawdziwych księżniczek

kosmetykomania.pl
kosmetykomania.pl
11 kwietnia 2012 in Moda i uroda by redakcja
Makijaż to tajna broń kobiet. To również świat, którego magii potrafimy ulec bez reszty!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Kosmetyki to zabawki dla dorosłych dziewczynek. Kolorowe, cukierkowe puzderka są skutecznym antydepresantem – pozwalają mi na chwile zapomnieć o ciut szarej rzeczywistości.

Goddess Rocks, bronzer MeMeMe Cosmetics, dostępny na kosmetykomania.pl

Jednym z moich ostatnich odkryć jest brytyjska marka o wymownej nazwie „MeMeMe Cosmetics„. „Me”czyli „Ja”, pozwala skupić całą uwagę na siebie. Oryginalne, nasycone barwy uzupełnione są bogata gama naturalnych beży, złota i łososiowych różów, dzięki czemu łatwo można wykonać najmodniejszy tej wiosny makijaż w stylu „nude”. Idealna, lekko błyszcząca cera, subtelnie zarumienione policzki, delikatna kreska na powiekach i usta w delikatnych, pastelowych kolorach –  to makijaż dla kobiety pewnej siebie, dla której życie to nie splot przypadków, lecz  dążenie i osiąganie własnych celów, realizacja marzeń – nawet tych na pozór niemożliwych!

W poszukiwaniu tej marki, lecz również innych nowości kosmetycznych, warto zajrzeć do sieci. Tu, wśród wielu sklepów internetowych, ciekawą i wyróżniająca się ofertę prezentuje kosmetykomania.pl .
Sklep ten jest idealny dla wszystkich kobiet, dla których makijaż to zabawa, a kosmetyki kolorowe pozwalają każdego dnia wyczarować nową siebie. Co ważne, sklep jest dystrybutorem nie tylko bajkowych „MeMeMe Cosmetics, lecz również marek profesjonalnych, takich jak Kryolan czy Beautyblender.

Artykuł reklamowy


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI