MISBEHAVE z kolekcją na przerwę wiosenną

MSBHV Spring Break Pack

MISBEHAVE to młoda polska marka, która zachwyca kolekcjami idealni wpisującymi się w nurt street fashion. Oversizowe bluzy, T-shirty z nadrukami, i wykorzystanie dresówki na 365 sposobów to znaki rozpoznawcze projektu, który swoim nonszalanckim podejściem do mody zachwycił już rzeszę fanów!
Nikt nie zna się tak dobrze na modzie inspirowanej ulicami wielkich miast jak Natalia Maczek i Kasia Kontowska. Krakowski duet już po raz kolejny prezentuje kolekcje, która spotka się z uznaniem nie tylko wśród fashionistów, ale także wśród osób, dla których moda ma być nie tylko atrakcyjna i piękna, ale także wygodna!

reklama

Ciężko mi ukryć sympatię do krakowskiej marki, zwłaszcza w kontekście ich najnowszej kolekcji. Tym razem pod szyldem MSBHV znajdziemy wygodę dresowe bluzy, t-shirty inspirowane koszulkami zawodników footballu amerykańskiego czy seksowne szorty. Całość wykonana z wygodnej i miłej w dotyku bawełnianej tkaniny. Kolory dodają nadruki w soczystych, tropikalnych kolorach, które tym razem są dodatkiem, a nie jak we wcześniejszych kolekcjach elementem wiodącym.

 

Spring Brake Pach – tak nazywa się ta kolekcja, to połączenie sportowego minimalizmu z totalnym stylem niezwykle zdolnych projektantek.

misbhv.blogspot.com