Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Missfit od Katarzyny Góreckiej

redakcja
25 października 2012 in Moda i uroda by redakcja
Missfit to nazwa jesienno-zimowej kolekcji Katarzyny Góreckiej. Warszawska projektantka po raz kolejny postanowiła stworzyć bardzo dziewczęce i zwiewne sylwetki.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Dziewczyna Góreckiej ma w sobie coś niepokojącego. To typowy missfit, czyli odmieniec, który nie przystaje do żadnej bajki – przykładowo zestawia sukienkę w kwiaty z czarnymi buciorami i galową bluzkę z polietylenową spódnicą.

W asortymencie najnowszej kolekcji znajdziemy koszule, spódnice, sukienki i płaszcze. Wszystko w wyjątkowo oryginalne wzory i printy.

Projektantka kolejny raz udowadnia, że z pozoru delikatne projekty mogą okazać się nie lada wyzwaniem dla fashionistek w różnym wieku. Górecka w 2009 roku wybrała konkretną drogę  rozwoju, z której nie zbacza do tej pory.

Najnowsza kolekcja Katarzyny Góreckiej jest dostępna na SHWRM.PL


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI