Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
31 stycznia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Moda na Brackiej w Warszawie

Od niedawna na ul. Brackiej 25 ( w stołecznym Traffic Club) działa TFH Tymczasowy Butik z młodą polską modą.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Dzisiejszy Traffic ,ma zresztą modowe tradycje kiedyś była tu Arka a w niej młodzieżowy sklep Dziesiątka (to było bardzo dawno temu…)

To pop-up shop, czyli połączenie koncepcji improwizowanego sklepu i mody. Butik jest  ciekawie zaaranżowany: półki, lady, blaty wykonane są z tekturowych elementów (pudełek, kartonów, tub) wkomponowanych w przestrzeń księgarni. Znajdziemy o ubrania i akcesoria młodych, polskich projektantów oraz polskich marek odzieżowych. W sklepie można też kupić książki, albumy, magazyny o modzie, sztuce i  fotografii modowej.

TFH / Materiały promocyjne, więcej zdjęć w galerii

Powstał w ramach rozwijającego się warszawskiego projektu modowo-eventowego – The Fame Hamster fashion&disco (TFH). Skupia on wokół siebie polskich młodych projektantów mody oraz osoby interesujące się modą. Organizuje cykliczne imprezy z pokazami mody młodych designerów.

Właściciele wyszukują najbardziej obiecujące projekty modowe w przystępnych cenach (trzymają reke na pulsie). Można tu kupić ubrania i dodatki min. Maldoror, Domi Grzybek (to mnie bardzo cieszy), Pure by Aga Paul ( cudowne sukienki), Kawalko, Piotr Czachor (świetne torby i bluzy z sercem), Madox, Selektornia. Asortyment jest stale uzupełniany i rozszerzany. A już niebawem w ofercie Butiku pojawią się przedmioty codziennego użytku oraz gadżety projektowane przez młodych polskich designerów.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI