Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Facebook/Cotton & WILD - Le fashion truck
Facebook/Cotton & WILD - Le fashion truck
6 czerwca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Moda na fashion trucks

Najpierw były food trucks, czyli ciężarówki z jedzeniem. Przywędrowały do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Teraz przyszła pora na fashion trucks.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W Stanach Zjednoczonych food trucks to całkiem odrębny nurt kulinarny – w food trucks można zjeść wszystko: i francuskie naleśniki, i coś wegańskiego, i oczywiście wszelkiej maści burgery.

Na podobnej zasadzie działają fashion trucks, czyli obwoźne sklepy z odzieżą. I w tym przypadku pomysł narodził się w USA, gdzie regularnie jeździ ich kilkadziesiąt. Na ich profilach i stronach internetowych dostępne są trasy i terminy przejazdów. Pierwsze ciężarówki z odzieżą  kursują też już we Francji.

Ciekawe, kiedy fashion trucks pojawią się w Polsce?

 

Zdjęcie butiku na kółkach z profilu Cotton & WILD, o którym właścicielka pisze „pierwszy fashion truck we Francji w całości vintage”


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI