Moda na klapki: 3 stylizacje

Lato w pełni, sezon wakacyjny trwa, a my zaklinamy pogodę, by móc pocieszyć się słońcem jeszcze przynajmniej przez miesiąc. Z tej okazji 3 stylizacje, w których prym wiodą klapki.
Klapki: obóuie do tej pory zarezerwowane na plażę czy wyjście na basen, podbijają nie tylko miejskie ulice, lecz także największe wybiegi świata mody. Proste i niewymagające buty znalazły swoje miejsce nie tylko w kolekcjach sportowych potentatów, lecz także Givenchy czy Balenciagi. Dlatego też dziś całą uwagę poświęcamy im i pokazujemy jak je nosić by cieszyć się nie tylko wygodą lecz także modą.

Kultowe Birkenstocki

Birkenstocki od dwóch sezonów królują na miejskich ulicach. Te nieco toporne nawiązujące stylistyce do nutów ortopedycznych klapki pokochały rzesze fashionistów na całym świecie. Są wygodne a za sprawą nowych, bajkowych kolorów idealnie wpisują się w kanony obecnie panujących trendów. Idealne do dżinsów i seksownego topu.

Noga w chmurach
Klapki na obcasach zawsze kojarzyły mi się z nieco buduarowym stylem. Te w nowoczesnym wydaniu mają mocny kolor, gruby słupek i są niezwykle wygodne. Najlepiej zestawić je ze spodniami typu boyfiend, a by podkreślić ich super seksowny charakter zamiast topu zakładamy body.

Zobacz również klapki damskie na koturnie

Na kokardkę
Romantyczne wydanie klapek będzie idealne do sukienek, zwłaszcza o długości midi. By dodać sylwetce kobiecośi podkreślamy talię, zakładamy długi naszyjnik a romantyzmowi nada kapelusz z dużym rondem.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link