Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Moda na klapki: 3 stylizacje

20 lipca 2016 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska
Lato w pełni, sezon wakacyjny trwa, a my zaklinamy pogodę, by móc pocieszyć się słońcem jeszcze przynajmniej przez miesiąc. Z tej okazji 3 stylizacje, w których prym wiodą klapki.

Klapki: obóuie do tej pory zarezerwowane na plażę czy wyjście na basen, podbijają nie tylko miejskie ulice, lecz także największe wybiegi świata mody. Proste i niewymagające buty znalazły swoje miejsce nie tylko w kolekcjach sportowych potentatów, lecz także Givenchy czy Balenciagi.  Dlatego też dziś całą uwagę poświęcamy im i pokazujemy jak je nosić by cieszyć się nie tylko wygodą lecz także modą.

Kultowe Birkenstocki

Birkenstocki od dwóch sezonów królują na miejskich ulicach. Te nieco toporne nawiązujące stylistyce do nutów ortopedycznych klapki pokochały rzesze fashionistów na całym świecie. Są wygodne a za sprawą nowych, bajkowych kolorów idealnie wpisują się w kanony obecnie panujących trendów. Idealne do dżinsów i seksownego topu.

Noga w chmurach
Klapki na obcasach zawsze kojarzyły mi się z nieco buduarowym stylem. Te w nowoczesnym wydaniu mają mocny kolor, gruby słupek i są niezwykle wygodne. Najlepiej zestawić je ze spodniami typu boyfiend, a by podkreślić ich super seksowny charakter zamiast topu zakładamy body.

Na kokardkę
Romantyczne wydanie klapek będzie idealne do sukienek, zwłaszcza o długości midi. By dodać sylwetce kobiecośi podkreślamy talię, zakładamy długi naszyjnik a romantyzmowi nada kapelusz z dużym rondem.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI