Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123RF.com
123RF.com
27 grudnia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Moda na wyprzedaże

3, 2, 1 start! Zaczęły się wyprzedaże! Jak najlepiej się do nich przygotować? Na pewno należy mieć czas. Warto też mieć listę (na papierze lub w głowie) czego nam potrzeba.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Będzie nam łatwiej wyselekcjonować sklepy, do których powinniśmy zajrzeć. Ułatwieniem jest też internet- możemy np. na stronie Zary zobaczyć o ile została przeceniona upatrzona przez nas sukienka.

Najlepiej na wyprzedaże udać się rano, zaraz po otwarciu wybranego sklepu/butiku- popołudniami bywa tam już okropny bałagan. Poza tym, rano teoretycznie powinno być mniej ludzi. Warto być po śniadaniu żeby nic (głód) nas nie rozpraszało. Dobrze też przeznaczyć na zakupy np. 2h (mieć ograniczony czas),bo inaczej możemy spędzić cały dzień w centrum handlowym, nie znaleźć nic godnego uwagi, a w końcu kupić cokolwiek żeby nie wyjść z niczym…

Co warto kupować na wyprzedażach? Zawsze warto szukać rzeczy tzw. bazowych, dobrej jakości, np. tanktopy, rozpinane sweterki, bluzy z kapturem, białe koszule. bielizna, leginsy. Warto też poszukać czegoś luksusowego,np. czegoś kaszmirowego, z dobrego gatunkowo jedwabiu- takie rzeczy będą nam długo słuzyły.

Ja na wyprzedażach zawsze szukam też butów- ponadczasowe oficerki (jeszcze kilka zimniejszych miesięcy przed nami), baleriny (na wiosnę i lato- czarne lub beżowe zawsze się przydadzą).  Warto tez szukać torebek lub pasków.

Ja wole chodzić w pojedynkę, ale druga osoba może się przydać do np. stania w kolejce do przymierzalni lub kasy. Lepiej nie zabierać dzieci.

Ruszajmy!


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI