Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

F1040004_www
3 września 2013 in Moda i uroda by redakcja

Moda pełna splotów od U+

U+ to marka, która nie powstała z czystej pasji, ale ma związek z przyjemnością. Bez pogoni za trendami, pełna czystej formy oraz grubych wełnianych splotów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Marka U+ zachwyci wszystkich, którzy chcą żyć z dala od mainstreamu, którzy poszukują ponadczasowej prostoty, architektonicznej, czystej formy i wygody, która sprawdzi się w niemalże każdej sytuacji. Naturalne tkaniny, grube i mięsiste, pełne surowości i ciepła za razem, sprawiają, że każda kreacja jest unikatowa. Projekty U+ są dalekie od bycia uniwersalnymi, raczej tworzone są z myślą o osobach, które pragną się wyciszyć, żyć z dala do hałasu i zgiełku, tworzyć własną enklawę pełną spokoju i łagodności.

Najnowsza kolekcja znajdująca się w portfolio marki to miks szlachetnych tkanin : wełny, lnu i jedwabiu. W prostych projektach kroje są tylko nośnikiem dla świetnej jakości materiałów  i starannego wykonania. Elegancja i kobiecość nie idą w nich utartym szlakiem, ale przebijają się dyskretnie poprzez kształty i detale. Są wartością dodaną do surowej uniwersalności, a delikatny muślin dodaje całości lekkości i subtelności.

Ubrania U+, mimo że uniwersalne, nie nadają się dla każdego.  Kolekcje kodowane są zgodnie z ideą unicode. Pojedyncze modele z matematyczną precyzją powstają w kilku egzemplarzach, a mięsiste płaszcze w odcieniach bieli oraz popielatej szarości to doskonała propozycja na nadchodzącą jesień.

Marka U+ dostępna jest na www.showroom.pl


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI