Moda wygodna jak marzenie

By Insomnia

Ubrania niebanalne i wygodne niczym dresy. Naturalne, miękkie tkaniny, stonowane kolory, skandynawski styl. Jeżeli te słowa opisują to, czego poszukujesz w modzie – czytaj dalej!
Otóż tajemnicze projektantki marki By Insomnia znalazły sposób połączenia wygodnego, bawełnianego dżerseju, kojarzonego do tej pory głównie z odzieżą sportową z niebanalnymi krojami ubrań. Jak określają autorki marki, projekty By Insomnia zostały stworzone z najwyższej jakości naturalnych materiałów, z myślą o kobietach aktywnych, które w codziennym życiu muszą i chcą łączyć wiele, często skrajnie odmiennych ról.

W jesienno -zimowej kolekcji marki znajdziemy spodnie „alladynki”, oversizowe bluzy, minimalistyczne kardigany, bluzki w stylu marynistycznym.

To, co zwróciło moją uwagę na ubrania By Insomnia, to niezwykle miękkie tkaniny, w naturalnych, ciepłych odcieniach szarości, brązu, granatu, czerni i bieli. Dodatkowym atutem ubrań jest to, że można je łączyć miedzy sobą w bardzo dowolny sposób – taka stylizacja wygląda niezwykle artystycznie i niebanalnie. Ubrania są niezwykle wygodne, o czym przekonałam się nabywając moją pierwszą parę alladynek (zapewne na jednej się nie skończy ;)) i prezentują się niezwykle efektownie zarówno z botkami na obcasie jak i butami typu „emu”.

Projekty By Insomnia dostępne są w sieci butików In Fashion.