Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

h&M 4
2 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Modelka Size+ w kampanii H&M

Kampanie kostiumów kąpielowych do tej pory przede wszystkim kojarzyły nam się z ultraszczupłymi ciałami supermodelek. Tym razem zapraszamy was do nieco odmiennej stylistyki. Modowy gigant H&M do swojej najnowszej kampanii plażowej zatrudnił modelkę size + Jennie Runk.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Najnowsza kampania H&M zszokuje wszystkich, którzy przyzwyczaili się do ultraszczupłych ciał modelek, zwłaszcza, że tym razem mowa o kampanii dotyczącej najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych.  Jennie Runk ma 177 cm, wzrostu i 114cm w biodrach. To znacznie więcej niż Aniołki Victoria Secret czy pozostałe modelki angażowane przy kampaniach bieliźniarskich.

Tym zabiegiem H&M po raz kolejny udowadnia, że tworzy modę dla każdego – niezależnie od rozmiarów oraz że każde ciało może być atrakcyjne – wystarczy je odpowiednio odziać. Kampania ta, ma też na celu przypomnienie o tym, że jednak przeciętna kobieta nie nosi rozmiaru 34 ani nie wygląda jak supermodelka.

Bez wątpienia kampania ta przywraca dobry nastrój w momęcie gdy wybieramy się po kostiumowe zakupy!- W końcu nie tylko my nie mamy brzucha gładkiego i twardego jak przysłowiowa deska!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI