Modelka Size+ w kampanii H&M

Kampanie kostiumów kąpielowych do tej pory przede wszystkim kojarzyły nam się z ultraszczupłymi ciałami supermodelek. Tym razem zapraszamy was do nieco odmiennej stylistyki.
Modowy gigant H&M do swojej najnowszej kampanii plażowej zatrudnił modelkę size + Jennie Runk.

Najnowsza kampania H&M zszokuje wszystkich, którzy przyzwyczaili się do ultraszczupłych ciał modelek, zwłaszcza, że tym razem mowa o kampanii dotyczącej najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych. Jennie Runk ma 177 cm, wzrostu i 114cm w biodrach. To znacznie więcej niż Aniołki Victoria Secret czy pozostałe modelki angażowane przy kampaniach bieliźniarskich.

reklama

Tym zabiegiem H&M po raz kolejny udowadnia, że tworzy modę dla każdego – niezależnie od rozmiarów oraz że każde ciało może być atrakcyjne – wystarczy je odpowiednio odziać. Kampania ta, ma też na celu przypomnienie o tym, że jednak przeciętna kobieta nie nosi rozmiaru 34 ani nie wygląda jak supermodelka.

Bez wątpienia kampania ta przywraca dobry nastrój w momęcie gdy wybieramy się po kostiumowe zakupy!- W końcu nie tylko my nie mamy brzucha gładkiego i twardego jak przysłowiowa deska!