Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

8 października 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Modna Mysia

Niepozorna nazwa małej ulicy w centrum Warszawy. Ma świetną lokalizację - tuż obok Placu Trzech Krzyży, Brackiej i Nowego Światu, choć nie każdy wie gdzie ona jest. Ale to już nie będzie cicha i spokojna uliczka. W końcu na niej powstał nowy concept store i będą tam tłumy.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Mysia 3, materiały promocyjne

Na Mysiej 5 już od dawna mamy CH Carolinę Herrera z jej świetnymi gatunkowo sweterkami i cudownymi torebkami. A zaraz obok na Mysiej 3 od kilku miesięcy znajduje się jeden z moich ulubionych sklepów COS. Teraz przestrzeń na Mysiej jest już prawie całkowicie zorganizowana.

Mamy tu piękny salon NAP CONCEPT STORE z wyposażeniem wnętrz (ciężko wyjść bez zakupów). Ciekawe kolekcje ubrań U CLOTHING, UEG- nowoczesne, konceptualne i komfortowe, ubrania do gotowania, czyli fartuchy jak sukienki w COOKie, oryginalne w formach ubrania od KOWALSKI – jego bluzki i sukienki można nosić na wiele sposobów (mój faworyt to dwustronny t-shirt), bielizna w NYCity dla rozważnych i romantycznych. Znajdziemy tu takie marki jak: DKNY, Donna Karan, Elle Macpherson, Hanky Panky (chyba najbardziej cukierkowa bielizna, jaką znam).

A także biżuteria w Berries&Co. Są tu: Ice Watch, Triwa i Ike Milano oraz bransoletki marki Berries. No i francuskie buty w My Paris.

Mysia 3 może być moim ulubionym miejscem na zakupy. COS już od dawna uwielbiam, ale inne piętra też już lubię.

Kto jeszcze nie był na Mysiej, powinien ją odwiedzić.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI