Modne, krótkie cięcie-Bob

123RF.com

Latem nie ma nic wygodniejszego jak krótkie włosy. Wystarczy je umyć, rozczochrać i poczuć się pewnie!
Krótkie włosy to nie lada gratka – zwłaszcza latem. Żadna inna fryzura nie gwarantuje także tak piorunującego efektu jak krótkie cięcie. Krótkie włosy nie tylko potrafią zadziałać niczym photoshop i odmłodzić twarz, sprawić, by sylwetka wyglądała lżej, lecz również przyczynić się do całościowej metamorfozy.

Krótkie włosy są zaczepne – można poczuć się niczym kameleon, stylizując się a to na chłopczycę, a to na super elegancką i wytworną damę. Ponadto krótkie fryzury są niezwykle modne i niezastąpione, zwłaszcza w gorące, letnie dni.

Mówiąc o krótkich włosach, nie mam na myśli fryzury na jeżyka. Myślę tu raczej o klasyku gatunku, czyli o nieśmiertelnym „bobie”.

Bob to nic innego jak włosy prosto obcięte do linii brody. Kiedyś ta fryzura była zarezerwowana tylko dla włosów prostych, dziś wspaniale prezentuje się również na włosach kręconych, nadając sylwetce lekkiego, wakacyjnego stylu. Ponadto, ta niezwykle popularna i zapisana już na stałe w kanonie mody linia cięcia idealnie pasuje zarówno do wieczorowej sukienki jak i do jeansów i – T-shirt’u.

I co najważniejsze – do stylizacji wystarczy szampon, woda, ręcznik i suszarka ( ta ostatnia, zwłaszcza latem, nie jest jednak konieczna).

Zobacz: produkty do włosów sklep online