Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123RF.com
123RF.com
4 czerwca 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska

Modne, krótkie cięcie-Bob

Latem nie ma nic wygodniejszego jak krótkie włosy. Wystarczy je umyć, rozczochrać i poczuć się pewnie!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Krótkie włosy to nie lada gratka – zwłaszcza latem.  Żadna inna fryzura nie gwarantuje także tak piorunującego efektu jak krótkie cięcie. Krótkie włosy nie tylko potrafią zadziałać niczym photoshop i odmłodzić twarz, sprawić, by sylwetka wyglądała lżej, lecz również przyczynić się do całościowej metamorfozy.

Krótkie włosy są zaczepne – można poczuć się niczym kameleon, stylizując się a to na chłopczycę, a to na super elegancką i wytworną damę.  Ponadto krótkie fryzury są niezwykle modne i niezastąpione, zwłaszcza w gorące, letnie dni.

Mówiąc o krótkich włosach, nie mam na myśli fryzury na jeżyka. Myślę tu raczej o klasyku gatunku, czyli o nieśmiertelnym „bobie”.

Bob to nic innego jak włosy prosto obcięte do linii brody. Kiedyś ta fryzura była zarezerwowana tylko dla włosów prostych, dziś wspaniale prezentuje się również na włosach kręconych, nadając sylwetce lekkiego, wakacyjnego stylu. Ponadto, ta niezwykle popularna i zapisana już na stałe w kanonie mody linia cięcia idealnie pasuje zarówno do wieczorowej sukienki jak i do jeansów i  – T-shirt’u.

I co najważniejsze – do stylizacji wystarczy szampon, woda, ręcznik i suszarka ( ta ostatnia, zwłaszcza latem, nie jest jednak konieczna).


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI