Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Mostrami czyli pokaż mi

mostrami.pl
mostrami.pl
30 kwietnia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona
Mostrami.pl (po włosku pokaż mi) to nowy polski sklep internetowy z modą polską.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Zobaczymy tu ubrania i dodatki od 23 polskich marek i projektantów. Ta liczba oczywiście będzie się zwiększać, ale i tak jest imponująca jak na początek (tym bardziej, że kilka odsłon jest premierowych w sprzedaży on-line). A znajdziemy tu kolekcje m.in. Roberta Kupisza (słynne i patriotyczne koszulki z orłem), Łukasza Jemioła, BOHOBOCO, Maldorora, Blessus czy SHE/S A RIOT.

Strona jest nowoczesna i oferuje produkty najwyższej jakości, bo „w Mostrami najważniejsza jest jakość” jak podkreśla Monika Kinal – dyrektor zarządzająca i dyrektor kreatywna marki. Na razie oferta jest skierowana jedynie do kobiet, ale działalność będzie się rozszerzać. Ma to być nie tylko internetowy butik, ale i kreatywna platforma komunikacji i promocji polskich projektantów (także za granicą). Co ważne, Mostrami dba o każdego klienta, chce, żeby ten poczuł się wyjątkowo.

Zakupiony towar jest pakowany w eleganckie i ekologiczne opakowania (pudełka) zaprojektowane przez Andrzeja Pągowskiego wraz z agencją KreacjaPro. Naprawdę warto dostac taką przesyłkę (ja byłam zachwycona).

Moje obiekty pożądania ze strony to: kołnierzyki SHE/S A RIOT, pudrowe spódnice Agaty Wojtkiewicz, naszyjnik z sercem KOD.

Warto zobaczyć.

www.mostrami.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI