Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

women
2 października 2013 in Moda i uroda by redakcja

Move your Lee: nowa kampania wyjątkowej marki

Kultowa amerykańska marka Lee® Jeans zbliża się do 125 rocznicy swojego powstania, i mimo ponad wiekowego istnienia na rynku wcale nie zamierza zwalniać tempa… można nawet powiedzieć, że będzie miała jeszcze więcej powodów do świętowania.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W ostatnich latach marka pokazała swój niepohamowany duch bardziej niż kiedykolwiek, głównie dzięki odświeżeniu jej idei przez obecnego prezesa, dynamicznego młodego przywódcy o niesamowitej charyzmie i przedsiębiorczości. To właśnie te cechy pomogły Gillesowi Laumonier doprowadzić firmę do takiego sukcesu i sprawiły, że nastąpiło odrodzenie i zainteresowanie marką Lee® .

Dziś, w świecie, w którym przed wieloma markami pojawiają się wciąż nowe wyzwania, Lee® cieszy się sukcesem dzięki postawie oraz determinacji jej najmłodszego w historii przywódcy. Gilles Laumonier został mianowany na prezesa Lee® International trzy lata temu, w wieku zaledwie 38 lat. Z początku obwiniany o całkowitą zmianę lubianej aczkolwiek trochę
zapomnianej marki przystąpił do działania bardzo szybko, nie tracąc czasu na wdrożenie swojej wizji, aby ponownie ożywić Jeans – poprzez dostarczanie najwyższej jakości denimu w przystępnej cenie.

Pierwszymi punktami na liście Laumoniera był produkt i jego design… powołał nowego dyrektora kreatywnego, mającego za zadanie zbudować i przewodzić młodemu dynamicznemu zespołowi, który będzie trzymał rękę na pulsie i podążał za międzynarodowymi trendami.

Lee® miałoby od teraz dostarczać wysokiej jakości denim dla mężczyzn, jak było od zawsze, ale jednocześnie udowodnić, że może z powodzeniem zaspokajać potrzeby kobiety śledzącej modowy rynek. Równolegle chciał również pokazać, że struktura całej organizacji powinna opierać się na równowadze procesu dostawy, produkcji, identyfikacji wizualnej, a także sposobie prezentacji marki na arenie międzynarodowej.

Wreszcie postawił sobie za cel zmianę sposobu komunikacji poprzez powołanie nowej agencji, aby przekazywać aktualne wiadomości i stworzyć nowy slogan, który stałby się elementem jednoczącym fanów marki: Move Your Lee®.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI