Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Na co zwrócić uwagę wybierając biustonosz?

redakcja
29 czerwca 2016 in Moda i uroda by redakcja
Najlepsza bielizna to taka, o której w ciągu dnia właściwie zapominasz. Dobrze podtrzymuje i modeluje piersi, nie uwiera, daje poczucie komfortu i sprawia, że w zwykłym t-shirtcie sylwetka wygląda doskonale. Brafitterka ESOTIQ radzi, na co zwrócić uwagę wybierając biustonosz.

Stabilny obwód

Stabilność to podstawowa cecha wygodnego biustonosza. Co to znaczy? Pas obwodu po zapięciu stanika powinien ściśle przylegać do ciała, ale nie uciskać ani nie przesuwać się do góry ani na boki. Tylko wtedy stanik spełni swoją zasadniczą funkcję, czyli będzie podtrzymywał biust (ramiączka tylko w tym pomagają). Jeśli zastanawiasz się, jak powinien wyglądać biustonosz o dobrze dopasowanym obwodzie, zapytaj brafitterki w jednym  z salonów ESOTIQ.

Głębsze miseczki

Gdy potrzebujesz stanika do swobodnych stylizacji z mniejszym dekoltem, zwróć uwagę na głębokość miseczek i wysokość pasa obwodu między nimi. Na co dzień możesz wykorzystywać te zabudowane, o wysokim obwodzie w części mostka – piersi są w nich wygodnie ułożone i nie przesuwają się nawet przy energicznych ruchach.

Dla mniejszych biustów lepsze są staniki z głębszymi miseczkami wyposażonymi
w funkcję push-up. Wkładki efektownie unoszą piersi i sprawiają, że wygodnie układają się
w miseczce.

Miękka tkanina

Wygodnie znaczy miękko – ta zasada sprawdza się zwłaszcza przy doborze bielizny.
W przypadku większych biustów staniki o miękkich lub półusztywnianych miseczkach spełnią swoje zadanie kształtowania piersi równie dobrze, jak biustonosze usztywniane.

Więcej propozycji znajdziesz na ESOTIQ.com


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI