Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
20 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Najciekawsze blogi beauty

Polska blogosfera prężnie rozwija się również w dziedzinie urody.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Blogerki i vlogerki urodowe prześcigają się w kręconych przez siebie filmikach instruktażowych i testach kosmetyków. Oto nasz ranking najciekawszych blogów beauty.

Wizażownia

Ciekawie prowadzona strona z wieloma zakładkami tematycznymi, m.in.: domowe spa, recenzje kosmetyków, instruktaże, włosy, tanie kosmetyki. Nam najbardziej spodobały są pojedynki kosmetyków – autorka bierze dwa produkty i porównuje ich plusy i minusy.

 Aswertyna

Autorka bloga sama o sobie pisze: Gdzie Diabeł nie może tam Rudą Babę pośle – czyli kosmetyczne dywagację z nutą zadziorności, przyprawione dozą humory, udekorowane sarkazmem :)Plus za zabawne i szczere teksty, pisane z ogromnym poczuciem humoru. Jest to też jeden z najbardziej obiektywnych blogów. Zamiast laurek mamy rzetelne opinie. Nie brakuje też ocen krytycznych.

 Blackberry lipstic

Punkt za rzetelne testy kosmetyków i ładną szatę graficzną.

 Katosu

Założycielka bloga, Kasia Gajewska współpracuje z licznymi portalami i magazynami o modzie. Głównym atutem bloga są profesjonalne filmiki instruktażowe, w których Katosu pokazuje krok po kroku, jak wykonać makijaż gwiazd z czerwonego dywanu i okazjonalny make-up np. na Halloween.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI