Najlepsze zabiegi na piękny biust

123rf.com

Za mały, za duży, obwisły lub za mało jędrny. Rzadko kiedy jesteśmy zadowolone z naszych piersi ale możemy znacznie poprawić ich kondycje.

Oto kilka skutecznych sposobów, by zanim na dobre wskoczymy w bikini i wydekoltowane topy poprawić kondycję piersi.

reklama

Bust modeling– to kilkuetapowy zabieg, który ujędrnia i napina skórę piersi, delikatnie je unosi, nawilża i modeluje. Jest idealny dla kobiet, które niedawno zostały mamami. Pierwsze etapy zabiegu to delikatny peeling i aplikacja ujędrniająco-modelującego serum oraz kremu. W kolejnych etapach na skórę nanoszona jest specjalna gaza nasączona substancjami aktywnymi, na której umieszcza się termoaktywną maskę. Pod wpływem ciepła dochodzi do zwiększonego przenikania substancji aktywnych do skóry. Po zdjęciu maski w skórę wmasowywany jest jeszcze preparat podnoszący piersi.

Masaż próżniowy– na skórę piersi nakładane są specjalne bańki, które pod wpływem wysokiego ciśnienia zasysają skórę. Powoduje to poprawę krążenia krwi i limfy a także stymuluje głębokie partie skóry gdzie obecne są fibroblasty. Tak pobudzone fibroblasty nasilają syntezę kolagenu, który unosi i podtrzymuje biust. Po serii zabiegów skóra na piersiach jest bardziej jędrna i elastyczna a biust lekko podniesiony do góry.

Termolifting Zaffiro– urządzenie to wykorzystuje promieniowanie podczerwone wywołujące w tkankach efekt termiczny. Podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenu powoduje ich obkurczenie się co w efekcie napina i ujędrnia skórę. Pobudzone do pracy fibroblasty oraz zwiększenie gęstości skóry dają rewelacyjne efekty w postaci biustu, który jest ładnie uniesiony a skóra na nim nam napięta i elastyczna. To bardzo dobry zabieg dla kobiet, które uskarżają się na obwisły biust.

Zabieg Bolt RF-to zabieg wykorzystujący działanie fal radiowych. Powodują one podgrzanie głębokich partii skóry, stymulują do pracy fibroblasty i obkurczają włókna kolagenu. Efekty zabiegu są bardzo podobne jak przy termoliftingu Zaffiro.

Beautytek– to bardzo zaawansowany technologicznie zabieg. Przy pomocy komputera i odpowiednich sond-próbników odczytuje parametry tkanek , które następnie analizowane są przez komputer. Po analizie wysyła on odpowiednio dobrany impuls mikroprądowy. Pobudza to fibroblasty do zwiększonej pracy i błyskawicznie poprawia wygląd piersi. Sam zabieg nazywany jest nieraz bezinwazyjnym liftingiem. Po kilku zabiegach skóra jest jędrna, napięta a piersi uniesione.

Maska kolagenowa– to zabieg dla Pań z mniej zasobnym portfelem, które chcą przede wszystkim nawilżyć i delikatnie ujędrnić skórę biustu. Hydrożelowe maski zazwyczaj bogate są w kolagen, algi i witaminy. Kolagen znakomicie nawilża , algi ujędrniają i uelastyczniają, natomiast witaminy odżywiają i nasilają procesy regeneracji. Obecna w maskach witamina C posiada ponadto zdolność do pobudzania do pracy fibroblastów, co skutkuje zwiększoną produkcją kolagenu i elastyny.