Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
29 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Najlepsze zabiegi na piękny biust

Za mały, za duży, obwisły lub za mało jędrny. Rzadko kiedy jesteśmy zadowolone z naszych piersi ale możemy znacznie poprawić ich kondycje.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Oto kilka skutecznych sposobów, by zanim na dobre wskoczymy w bikini i wydekoltowane topy poprawić kondycję piersi.

Bust modeling– to kilkuetapowy zabieg, który ujędrnia i napina skórę piersi, delikatnie je unosi, nawilża i modeluje. Jest idealny dla kobiet, które niedawno zostały mamami. Pierwsze etapy zabiegu to delikatny peeling i aplikacja ujędrniająco-modelującego serum oraz kremu. W kolejnych etapach na skórę nanoszona jest specjalna gaza nasączona substancjami aktywnymi, na której umieszcza się termoaktywną maskę. Pod wpływem ciepła dochodzi do zwiększonego przenikania substancji aktywnych do skóry. Po zdjęciu maski w skórę wmasowywany jest jeszcze preparat podnoszący piersi.

Masaż próżniowy– na skórę piersi nakładane są specjalne bańki, które pod wpływem wysokiego ciśnienia zasysają skórę. Powoduje to poprawę krążenia krwi i limfy a także stymuluje głębokie partie skóry gdzie obecne są fibroblasty. Tak pobudzone fibroblasty nasilają syntezę kolagenu, który unosi i podtrzymuje biust. Po serii zabiegów skóra na piersiach jest bardziej jędrna i elastyczna a biust lekko podniesiony do góry.

Termolifting Zaffiro– urządzenie to wykorzystuje promieniowanie podczerwone wywołujące w tkankach efekt termiczny. Podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenu powoduje ich obkurczenie się co w efekcie napina i ujędrnia skórę. Pobudzone do pracy fibroblasty oraz zwiększenie gęstości skóry dają rewelacyjne efekty w postaci biustu, który jest ładnie uniesiony a skóra na nim nam napięta i elastyczna. To bardzo dobry zabieg dla kobiet, które uskarżają się na obwisły biust.

Zabieg Bolt RF-to zabieg wykorzystujący działanie fal radiowych. Powodują one podgrzanie głębokich partii skóry, stymulują do pracy fibroblasty i obkurczają włókna kolagenu.  Efekty zabiegu są bardzo podobne jak przy termoliftingu Zaffiro.

Beautytek– to bardzo zaawansowany technologicznie zabieg. Przy pomocy komputera i odpowiednich sond-próbników odczytuje parametry tkanek , które następnie analizowane są przez komputer. Po analizie wysyła on odpowiednio dobrany impuls mikroprądowy. Pobudza to fibroblasty do zwiększonej pracy i błyskawicznie poprawia wygląd piersi. Sam zabieg nazywany jest nieraz bezinwazyjnym liftingiem. Po kilku zabiegach skóra jest jędrna, napięta a piersi uniesione.

Maska kolagenowa– to zabieg dla Pań z mniej zasobnym portfelem, które chcą przede wszystkim nawilżyć i delikatnie ujędrnić skórę biustu. Hydrożelowe maski zazwyczaj bogate są w kolagen, algi i witaminy. Kolagen znakomicie nawilża , algi ujędrniają i uelastyczniają, natomiast witaminy odżywiają i nasilają procesy regeneracji. Obecna w maskach witamina C posiada ponadto zdolność do pobudzania do pracy fibroblastów, co skutkuje zwiększoną produkcją kolagenu i elastyny.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI