Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Cocktailme
27 stycznia 2012 in Moda i uroda by Dominika Zasłona

Naszyjniki blisko szyi

Chokery to naszyjniki i kolie , które nosi się blisko szyi. Oplatają szyję sprawiając wrażenie, że sie na niej zaciskają (co oczywiście nie jest prawdą).

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Jest w nich coś gotyckiego, coś mrocznego. Ale chokery mogą być naprawdę piękne.

Kolekcję wyjątkowych chokerów znajdziemy w butiku Cocktailme. Brazylijska marka Camaleoa proponuje skórzane naszyjniki, także z elementami kryształowymi czy motywem owadów np. żuka (bardzo efektowny choker). Naszyjniki wspaniale układają się na ciele.

Camaleoa / Więcej zdjęc w galerii

W polskiej marce KOD odnajdziemy ciasne naszyjniki w klimacie bardziej industrialnym: zimne łańcuchy, przezroczystości, czarny metal. Co warte zaznaczenia, wszystkie kolie są wykonane ręcznie.
Chokery od MoonStruck są idealne do małej czarnej lub białego t-shirtu. Awangardowe, nieco mroczne, z czarnymi piórami, cienkimi srebrnymi łańcuszkami, metalicznymi  łuskami. Można je nosić na co dzień , jak i na wieczorne wyjście. Mogą odmienić całkowicie starą sukienkę czy bluzkę.
Oprócz chokeóow w Coctailme znajdziemy też inną niezwykłą biżuterię. Mnie zachwycił naszyjnik z czarnym kotem (Creart2) i zwierzęce pierścionki (antylopa i wilk BEX ROX).

Kolekcje są dostępne w Warszawie w Cocktailme ul. Burakowska 5/7 (Pracownia Jagi Hupało Born To Create) i w internetowym butiku www.cocktailme.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI