Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Naturalnie piękne usta

7 grudnia 2015 in Moda i uroda by redakcja
Piękne i ponętne usta to marzenie wielu kobiet. Niektórym sama natura dała taki prezent, inne poprawiają wygląd ust w gabinetach medycyny estetycznej przy użyciu kwasu hialuronowego.

W swojej codziennej praktyce często słyszę: chciałabym powiększyć usta tak, by nie zwracało to niczyjej uwagi. I słusznie. Nadmiernie powiększone usta wyglądają nienaturalnie i nie dodają urody. Warto przy tym zabiegu sięgnąć po taki preparat kwasu hialuronowego, który doda objętości zbyt wąskim wargom, a jednocześnie zapewni niezwykle naturalny efekt.
Mia_BEL_Lips_Before Mia_BEL_Lips_After(1)Takim preparatem jest nowość na polskim rynku – Belotero Intense. Jego unikatowe właściwości sprawiają, że usta są bardziej wydatne, ale wyglądają tak, jakby były dane przez naturę. Belotero ma dodatek środka znieczulającego, a zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, jest więc niebolesny. Moje pacjentki są bardzo zadowolone z efektu i wiem, że będą powtarzać ten zabieg.

dr Małgorzata Kossut

Gabinet w Błoniu, k. Warszawy, ul. Fabryczna 7

Gabinet w Warszawie, ul. Opaczewska 43

www.dr-kossut.pl

 


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI