Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe
Materiały prasowe
19 lipca 2011 in Moda i uroda by redakcja.

Né Comme Ça – drapieżna odsłona kobiety

Marka Né Comme Ça już w chwili swego powstania kreowana była na tą, która rządzi. Nic zatem dziwnego, że przesłanie swe kieruje do wszystkich, którzy nie zwykli słuchać zakazów, lecz lubują się w ich przekraczaniu. Lubi sylwetki ludzi odważnych, świadomych siebie, nie przepraszających za to kim są. Partnerką jest nie łatwą, kapryśną, nie godzącą się na ustępstwa. Jednak tym, którzy odważą się po nią sięgnąć gwarantuje piękno oraz sensualność jakimi obdarzyć może prawdziwa władczyni.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Inspiracją dla powstania kolekcji była przede wszystkim kobieta.Nie jako ciało czy płeć – lecz jako charakter i pewna dojrzałość. Kobieca, sensualna, wyzwolona – te epitety najdosadniej charakteryzują sylwetkę kolekcji.

Każdy projekt to nie tylko tkanina czy forma, lecz przede wszystkim emocje, które kryją się za pojedyńczym kompletem czy sukienką. Każdy element kolekcji to przesłanie, swoisty pakiet przeżyć, które przelane na papier, a następnie powołane do życia odzwierciedlają idee twórców.

Istotna jest także techniczna strona powstawania kolekcji. Użyte tkaniny i matreiały są starannie wyselekcjonowane i dobrane pod względem wzajemnego komponowania się. Estetyczna strona kolekcji jest niezwykle ważna dlatego nawet takie elementy jak zamek czy zapięcie są wybrane z ogromną starannością.

Kreacje Né Comme Ça to nie tylko ubrania, to pewna forma ukazywania światu pewnego stylu bycia, przesłania na temat samego siebie oraz świadomości swego piękna.

Kolekcja dostępna na stronie www.saltandpepper.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI