Neovintage od Simple Creative Products

Simple Crative Products, materiały prasowe

Połączenia klasyki i nowoczesności,
minimalizmu i total looku. Trochę romantyczna, trochę nowoczesna. Ciepła i ostra za razem. Taka jest zimowa kolekcja marki Simple.

Simple Creative Products, to jedna z najciekawszych i najlepiej rozwijających się polskich marek. W nowej, jesienno-zimowej kolekcji Lidia Kalita łączy to, co w modzie najbardziej pożądane: klasyczne, ultra kobiece fasony, szlachetne tkaniny i niezwykle odważne i nowoczesne podejście do formy.

I tak skóra pojawia się w parze z delikatną organzą i tiulem, wełna zestawiona zostaje z ultra intensywną limonką i koralem. Obok długości mini, pojawia się maxi. Czerń zestawiona z bielą tworzy piorunujący efekt, zwłaszcza gdy mowa o niezwykle kobiecych sukienkach, których linia inspirowana jest cudownymi latami 60., rozkloszowanymi spódnicami i mocno podkreślona talią. Czy wreszcie, połączenie słodkiej pomarańczy z gołębim błękitem w super eleganckich sukniach stworzonych na te wielkie i te mniejsze okazje.

Cała kolekcja podkreśla kobiecość – piękno, delikatność, ale też zdecydowanie i pewność siebie.
Moim numerem jeden są cudowne limonkowe płaszcze, które sprawić mogą, ze nawet nasza polska jesień przestanie być smutna i szara.