Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

net-a-porter-beauty
26 marca 2013 in Moda i uroda by redakcja

Net-a-Porter otwiera się na urodę

Od teraz, w luksusowym butiku Net-a-Porter kupić można nie tylko ubrania od najwiekszych projektantów, ale także ekskluzywne kosmetyki gwiazd Hollywood!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Najbardziej znany luksusowy butik internetowy na świecie, który już od 12 lat współpracuje
z ponad 200 najważniejszymi projektantami i domami mody, takimi jak Miu Miu, Chloé, Marc Jacobs, Stella McCartney i Christian Louboutin, postanowił włączyć do sprzedaży produkty kosmetyczne.

Od 20 marca za jego pośrednictwem kupić perfumy, kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe najbardziej prestiżowych marek niszowych, m.in.: Aesop, Chantecaille (używa ich m.in. Angelina Jolie), 3Lab i Philip B. Jak wyjaśnia dyrektor marketingu Net-a-Porter, Alison Loehnis: „oferta jest tak skonstruowana, aby połączyć to, co najlepsze w modzie i urodzie. Rynek beauty jest dla nas równie ważny, co high fashion. Chcemy dać naszym klientom możliwość skomponowania looku od stóp do głów, nie pomijając tak ważnego szczegółu, jakim jest make-up i zapachy.”

Dzięki mocno zróżnicowanym cenom (od szminki Chantecaille za 35 $ po perfumy Joya Ame Soeurs za 500 $) każdy będzie mógł znaleźć tam coś dla siebie.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI