Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123RF.com
123RF.com

Nie do przegapienia – See Me Boutique

Na warszawskiej ulicy Mokotowskiej znajduje się coraz więcej ciekawych modowych adresów. Mokotowska to na pewno najbardziej modowa ulica Warszawy. Jeden z najnowszych butików to See Me Boutique.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

To multibrandowy sklep, w którym znajdziemy wiele znanych na całym świecie marek, kilka z nich nie było obecnych w Polsce. Są tu cztery kierunki światowej mody.

USA. Kraj reprezentuje marka Tibi (ukochana marka Olivi Palermo), Elisabeth&James (stworzona przez znane bliźniaczki Olsen), Vince (słynne kaszmiry), DKNY (linia pret-a-porter stworzona przez Donnę Karan dla młodszych kobiet), buty projektantki Ruthie Davis (jej znakiem rozpoznawczym są ćwieki), Genetic denim (najbardziej miękki jeans na świecie- podobno, ja już sprawdziłam jest naprawdę niewiarygodnie miękki).

Francja. To marka Paul&Joe – niewymuszona elegancja, którą uwielbiają gwiazdy,min. Kate Moss, Cameron Diaz czy Vanessa Paradis.

Anglia. Marka Joseph znana ze świetnie leżących spodni, kaszmirowych sweterków czy marynarek i marka Muubaa oferująca duży wybór skórzanych kurtek.

Włochy. Piękne letnie sandałki od Visconti du Reau i oryginalna biżuteria od Danieli de Marchi.

Co ciekawe, marki w butiku mają się zmieniać, więc czeka nas jeszcze wiele odkryć na Mokotowskiej.

See Me Boutique
Ul. Mokotowska 51/53 Warszawa


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI