Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Niebagatela: Moda na drewniane oprawki

Niebagatela, ręcznie robione oprawki z drewna
24 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja
Okulary : dla jednych modny gadżet dla innych konieczność lub efekt wyboru. Nie od dziś wiadomo, że oprawki okularów czy to korekcyjnych, czy przeciwsłonecznych są niezwykle ważnym elementem garderoby. Mogą dodawać charakteru, deteminować styl lub być manifestem poglądów, wyborów, ukochanej estetyki. Dla mnie, okulary grają kluczową rolę - zwłaszcza w słoneczne dni. W poszukiwaniu kolejnych, niebanalnych fasonów trafiłam na polska markę Niebagatela, tworzacą oprawki z drewna.

Niebagatela, to moja nowa miłość od pierwszego wejrzenia! Niesamowite, klasyczne okulary wykonane z drewna. Niebagatela to pierwsza w Polsce manufaktura projektująca i ręcznie wykonująca drewniane okulary. Możemy wybierać między fasonami korekcyjnymi, przeciwsłonecznymi czy dodającymi uroku „zerówkami”.

Dzięki wykorzystaniu naturalnego surowca jakim jest drewno, możemy mieć absolutna pewność, że nasze o0prawki są niepowtarzalne i nie do podrobienia. Drewno jest także niezwykle lekkim i „ciepłym” materiałem, więc okulary nie tylko wyglądają ale też wspaniale się noszą.

Okulary Niebegatela maja klasyczny kształt, nawiązujący stylem do nieśmiertelnych Wyfarerów. Są one idealna propozycja dla osób, które cenią sobie indywidualizm, oryginalność i klasykę za razem!

 


Uwaga konkurs! Wiosenna metamorfoza z Mincer Pharma

Sekretem młodego wyglądu naszej cery jest kwas hialuronowy. Czy wiesz jednak, że może on występować w czterech formach, co dodatkowo wpłynie na młody wygląd twojej ...

Rodzina przy biurku

Zakup mebli to sprawa, którą często w rodzinie rozważa się bardzo długo i równie długo szuka się odpowiednich modeli. Muszą się podobać przyszłym użytkownikom, być ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI