Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Gaveł " ITAKA Podróże Gwiazd", materiały prasowe
Gaveł " ITAKA Podróże Gwiazd", materiały prasowe
18 kwietnia 2012 in Moda i uroda by Aleksandra Mijakoska

Niezwykłe oblicze Gavła

Fashionistom Gaveł kojarzyć się będzie z odważnymi, kreacjami podkreślającymi seksapil obydwu płci oraz z odważnym łączeniem tkanin i tekstur. Dla mnie z kolei, Gavel to jedna z najlepszych kolekcji pokazanych na Warsaw Fashion Weekend.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Gaweł Grzegórski, znany lepiej jako po prostu Gaveł, to jeden z najbardziej utalentowanych młodych polskich projektantów. Jest on również ulubieńcem mediów i rodzimych gwiazd oraz ich stylistów, którzy rozkochali się w jego niebanalnej, oryginalnej i bardzo awangardowej wizji mody.

„ITAKA Podróże Gwiazd” to kolekcja specjalna, z która Gaveł zaprezentował się podczas tegorocznego Warsaw Fashion Weekend. Uderzająca była ogromna drapieżność projektów, którymi artysta po raz kolejny utwierdził mnie w przekonaniu, że mainstream go nie interesuje. Projekty, zarówno damskie, jak te z linii męskiej, bardzo mocno podkreślały sylwetkę modeli i modelek, w śmiały sposób eksponując pięknie wyrzeźbione ciała. Dla mężczyzn Gaveł proponuje wąskie spodnie – rurki oraz bootcuty z mocno obniżonym stanem, kobiety zaś ubiera w niezwykle zmysłowe sukienki.

W kolekcji „ITAKA Podróże Gwiazd”, projektant pokazuje spektrum swoich możliwości i wizji: łączenia skór z bawełną czy denimem, niezwykle plastyczne podejście do dzianin, nieujarzmioną wręcz perwersyjną miłość do złota, srebra i ćwieków. To co z kolei łączy wszystkie kreacje w jedna całość to głęboka czerń i przeplatające się z nią beże oraz budzące kontrowersje aplikacje i przypinki wykonane z piór papugi ara.

Gaveł tworzy w sposób ekskluzywny i odważny, przełamuje  tabu „high fashion”, łącząc modę dzienną z awangardowymi propozycjami wieczorowymi.  Łączy również pierwiastek damski z męskim, dzięki czemu jego projekty są niezwykle wyrafinowane i seksowne.

Wreszcie warto podkreślić, iż twarzą jego jesienno – zimowej kolekcji 2012/2012 jest nikt inny jak Ania Piszczałka – jena z najzdolniejszych uczestniczek pierwszej edycji programu Top Model.

Więcej informacji o projektancie znajdziecie na Facebooku oraz  na www.gavelg.pl


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI