Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Chanel, róż
Chanel, róż
29 kwietnia 2013 in Moda i uroda by redakcja

No. 5 – wystawa Chanel w Paryżu

Mademoiselle Chanel to nie tylko jedna z najważniejszych postaci świata mody, lecz także osoba, które na stałe wpisała się w karty historii współczesnej sztuki i kultury. W związku z powyższym już dziś pragnę zaprosić was na wystawę, która 5 maja zostanie otwarta w Paryżu!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jeżeli ktoś z was między 5 maja a 5 czerwca odwiedzi Paryż, to gorąco polecam wystawę Chanel No. 5. Wystawa, która rozpocznie się już na początku maja w Palais de Tokyo, jest kontunuacją wielkiego wydarzenia w świecie sztuki, jakim jest Culture de Chanel. Jej kuratorem również tym razem został Jean-Louis Froment; wcześniej przygotował także wystawy w Muzeum sztuki im. Puszkina Moskwie, Muzeum Narodowym w Pekinie i Operze w Kantonie.

Najnowsza wystawa jest kontynuacją  projektu Culture de Chanel. Pokazane w niej zostaną materiały związane z powstaniem najbardziej kultowego zapachu w historii, jakim jest Chanel No. 5.

Wystawa ta jest więc punktem obowiązkowym podczas zwiedzania Paryża nie tylko dla fanów Coco Chanel, lecz także dla wszystkich dla których moda, sztuka i kultura są ważne!

WWW.5-CULTURECHANEL.COM


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI