Nowa linia zegarków od Calvin Klein

Podczas Baselworld 2013 Calvin Klein Watches & Jewelry
zaprezentował nowe linie zegarków i biżuterii.

Spośród nowości Calvin Klein Watches & Jewelry prezentowanych na tegorocznych targach BaselWorld warto wymienić elegancki zegarek ck dress, który zachwyci panie harmonijnym połączeniem funkcjonalności, szyku i biżuteryjnego charakteru. Kolejnym zegarkiem godnym uwagi jest uniwersalny ck eager ze szczotkowanej stali szlachetnej, o bardzo wyrazistym charakterze.

reklama

ck-watches+jewelry-basel-rebrading-w_ph_jansson,mikael_sp03Oryginalny model ck classic w 2013 roku pojawi się w sklepach w nowej odsłonie. Wzornictwo nowej wersji popularnego zegarka będzie bardziej współczesne, ale jednocześnie zachowa swoje unikalne cechy: wyrafinowaną funkcjonalność oraz prostotę. ck undulate to jedna z kluczowych propozycji biżuteryjnych tego sezonu. W kolekcji znajdują się dwa naszyjniki oraz dwa pierścionki i zestaw delikatnych kolczyków o gładkich zaokrąglonych powierzchniach.

ck-watches+jewelry-basel-rebrading-m+w_ph_jansson,mikael_sp02

Nowe produkty są przedmiotem wspaniałej kampanii reklamowej. Autorem sesji zdjęciowej jest fotograf Mikael Jansson, a w rolę modeli wcielili się Suvi Koponen i Shaun DeWet. Gra światła i cieni tworzy unikalny, uwodzicielski nastrój zdjęć.