Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Materiały prasowe -  Kruk
Materiały prasowe - Kruk
9 czerwca 2011 in Moda i uroda by redakcja.

Nowe modele Longines DolceVita w salonach W.KRUK

Nowe modele z kolekcji Longines DolceVita pojawiły się w wybranych salonach W.KRUK. Wyrafinowana elegancja oraz ponadczasowy styl kolekcji zaspokoją gusta każdej kobiety. Ambasadorkami marki Longines są aktorki: Kate Winslet, Aishwaryii Rai Bachchan i Chi Ling Lin.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Kolekcja Longines DolceVita to uosobienie współczesnej elegancji widzianej oczami  Longines. Jej premiera miała miejsce w 1997 roku, a zegarki z kolekcji okazały się dużym sukcesem. Dziś noszą je kobiety na całym świecie, doceniając ich wyrafinowany i ponadczasowy styl. Kolekcja charakteryzuje się harmonijnym, prostokątnym kształtem koperty, który stanowi doskonały fundament dla wielu różnorodnych wersji czasomierza.

Nowe modele z kolekcji Longines DolceVita wzbogacają stalowe elementy koperty różnymi kolorami złota. Nowe kreacje są dostępne w trzech rozmiarach kopert z kilkoma różnymi tarczami do wyboru. Wybrane modele ze stali i żółtego złota oraz ze stali i różowego złota dodatkowo zdobią brylanty. Dzięki nowym stalowo-złotym kombinacjom, słynna, zegarmistrzowska elegancja Longines zyskuje zupełnie nowy wymiar.

Nowe modele z kolekcji Longines DolceVita dostępne są w salonach W.KRUK w Warszawie w Galerii Mokotów, na Placu Konstytucji, w Złotych Tarasach, na Lotnisku Okęcie oraz w Poznaniu w Starym Browarze i przy ul. Paderewskiego 2.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI