Nowe modele Longines DolceVita w salonach W.KRUK

Materiały prasowe - Kruk

Nowe modele z kolekcji Longines DolceVita pojawiły się w wybranych salonach W.KRUK. Wyrafinowana elegancja oraz ponadczasowy styl kolekcji zaspokoją gusta każdej kobiety. Ambasadorkami marki Longines są aktorki: Kate Winslet, Aishwaryii Rai Bachchan i Chi Ling Lin.

Kolekcja Longines DolceVita to uosobienie współczesnej elegancji widzianej oczami  Longines. Jej premiera miała miejsce w 1997 roku, a zegarki z kolekcji okazały się dużym sukcesem. Dziś noszą je kobiety na całym świecie, doceniając ich wyrafinowany i ponadczasowy styl. Kolekcja charakteryzuje się harmonijnym, prostokątnym kształtem koperty, który stanowi doskonały fundament dla wielu różnorodnych wersji czasomierza.

Nowe modele z kolekcji Longines DolceVita wzbogacają stalowe elementy koperty różnymi kolorami złota. Nowe kreacje są dostępne w trzech rozmiarach kopert z kilkoma różnymi tarczami do wyboru. Wybrane modele ze stali i żółtego złota oraz ze stali i różowego złota dodatkowo zdobią brylanty. Dzięki nowym stalowo-złotym kombinacjom, słynna, zegarmistrzowska elegancja Longines zyskuje zupełnie nowy wymiar.

Nowe modele z kolekcji Longines DolceVita dostępne są w salonach W.KRUK w Warszawie w Galerii Mokotów, na Placu Konstytucji, w Złotych Tarasach, na Lotnisku Okęcie oraz w Poznaniu w Starym Browarze i przy ul. Paderewskiego 2.