Odkryj 7 mini metamorfoz

Gotowa na urodowe eksperymenty? Sephora Make up Studio prezentuje 7 unikalnych usług – bezpłatnych mini metamorfoz. Podczas 15 minutowej konsultacji makijażystka Sephora zdradzi tajniki wybranego akcentu i dobierze kosmetyki idealne dla Twojego typu urody.
sesja 13W menu Sephora Make up Studio znajdują się zarówno dostępne już wcześniej usługi pełnego makijażu twarzy takie jak makijaż okazjonalny, czy lekcja makijażu, objęte wcześniejszymi zapisami, jak i absolutnie nowe, bezpłatne, z których skorzystać można bez zapisów.

reklama

Jak to działa? Po prostu przyjdź do swojej ulubionej perfumerii Sephora i zapytaj nasz zespół o mini metamorfozy. Wybierzcie wspólnie z menu usług Make Up Studio szybki look skoncentrowany na wybranej partii twarzy, który najbardziej Cię interesuje i przetestuj go na sobie – mówi Sergiusz Osmański, Dyrektor Artystyczny i PR Sephora Polska.

Teraz w szybki i łatwy sposób możecie poznać tajniki perfekcyjnego smoky eye, idealnego makijażu ust, wykonania równej kreski na powiece czy konturowania twarzy. Można też nauczyć się makijażu brwi czy sposobu na idealną cerę. Wystarczy wybrać z „menu” rzecz dla nas najciekawszą i poświęcić 15 minut na lekcje u jednej z cudownych makijażystek lub konsultantek Sephora.