Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Ogrzej się czerwienią

Materiały prasowe / Lucila Iotti: Prusiano Pink, 425 zł
Materiały prasowe / Lucila Iotti: Prusiano Pink, 425 zł
21 grudnia 2010 in Moda i uroda by Aleksandra Maślanka
O tym, że kolory mają swoją temperaturę wiemy od podstawówki. Naukowcy niedawno udowodnili, że czerwień podwyższa ciśnienie krwi, przyspiesza akcję serca i oddychania. Jeśli więc chcesz trochę podgrzać aurę wokół siebie wybierz czerwień. Obojętnie czy, tak jak Yajia, jesteś brunetką czy blondynką, czy też rudzielcem – jest to kwestia dobrania odpowiedniego odcienia.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Yajia wybrała odcień pasujący do jej azjatyckiej urody. Oprócz czerwieni lubi ubierać się też w czerń i biel – pasują do siebie w każdej z możliwych kombinacji. Jej imię wymawia się tak, jak nasze swojskie „Jadzia” – wszystkie inne jej cechy są egzotyczne.

Yajia zdaje sobie sprawę z tego, że jej uroda potrafi dużo ułatwić, ale podkreśla, że w człowieku najważniejsze są jego czyny. Dlatego postanowiła zostać ambasadorką kultury chińskiej. Jest bardzo dumna ze swojego pochodzenia i jest to bardzo uzasadnione – w końcu jak podkreśla, ludzie z całego świata codziennie korzystają z mądrości chińskiej. U kobiet z całego świata Yajia zauważa jedną cechę wspólną – chcą być szczęśliwe, adorowane, długo młode i piękne. I zauważane.

Ta ostatnia cecha w dobie globalizmu jest dość trudna do osiągnięcia. Wszędzie te same sklepy sieciowe, które narzucają te same trendy, a młode dziewczyny naśladują te same gwiazdy. Zatraca się gdzieś indywidualny styl, wszystko zlewa się w jedno. Dlatego Yajia radzi wszystkim kobietom, żeby przede wszystkim odnalazły swój styl i akceptowały same siebie. Wtedy łatwiej o akceptację ze strony innych.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI