Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Okulary przeciwsłoneczne – letnie must be!

Net - A - Porter / Okulary od Prady
Net - A - Porter / Okulary od Prady
26 czerwca 2012 in Moda i uroda by Aleksandra-Mijakoska
Okulary przeciwsłoneczne, to jedne z najważniejszych letnich akcesoriów. Ciemne szkła nie tylko dodają charakteru codziennym stylizacjom, lecz również chronią nasze oczy przed promieniami ciepłego, letniego słońca.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Nie od dziś wiadomo, że latem bez okularów przeciwsłonecznych ani rusz. Okulary, w szczególności te z dużymi, ciemnymi soczewkami chronią nasze oczy przed ostrymi, promieniami słonecznymi. Dzięki temu można śmiało zaryzykować i powiedzieć, że są one najlepszym środkiem przeciwzmarszczkowym – dzięki ich działaniu nie mrużymy oczu, a co z a tym idzie chronimy się przed „kurzymi łapkami” atakującymi delikatną skórę wokół oczu.

Żeby okulary rzeczywiście spełniały swoją funkcję , warto zainwestować i kupić je  w sklepie optycznym. Wtedy możemy mieć pewność, iż zawarte w soczewkach filtry, rzeczywiście nas będą chronić przed słońcem.

Oprawki okularów to temat poruszający co sezon świat mody. Dobrze dobrany kształt może sprawić, iż nasza twarz  zyska na wyglądzie. Okulary mogą dodać nam seksapilu, tajemniczości, elegancji czy rock’n’ roll’owego szyku. Wybierając odpowiednia parę okularów, warto zwrócić uwagę na to, czy kształt oprawki pasuje do linii brwi oraz do kształtu naszej twarzy.

Po to, by zaspokoić nasze potrzeby wizualne, najwięksi projektanci i najbardziej rozpoznawalne marki optyczne, co roku przygotowują nowe kolekcje, inspirowane obowiązującymi trendami. W ten sposób, na całym świecie rozpoznawalnymi modelami są Wyfarery czy Aviatory marki Ray Ban, czy po prostu ciemne, eleganckie okulary nazywane popularnie jako „cat eye” od Prady czy Gucci.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI