Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Aromatherapy Associates 2
2 maja 2013 in Moda i uroda by redakcja

Olejek w dobrej sprawie

Firmy kosmetyczne nieraz angażują się w sprawy społeczne i pomoc najbardziej potrzebującym. Tym razem na uwagę zasługuje inicjatywa marki Aromatherapy Associates.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

10% wszystkich zysków ze sprzedaży ich nowego produktu, olejku do kąpieli Bath & Shower Oil zostanie przekazane na rzecz fundacji charytatywnej Defence Against Cancer.

Fundacja pomaga finansować przełomową szczepionkę przeciwko nowotworom. Inicjatorką akcji jest współzałożycielka marki, Geraldine Howard, która sama zmagała się z walką z rakiem. „Opracowałam ten olejek, kiedy potrzebowałam odnaleźć wewnętrzną siłę. Mam nadzieję, że pomoże też innym”, wyznała. Bo oprócz szczytnego celu, Bath & Shower Oil ma też inne zalety. Przede wszystkim obłędnie pachnie mieszanką szałwii muszkatołowej, kadzidłowca  i kardamonu, które działają energetyzujaco, odświeżająco i relaksująco.

Aromatherapy Associates

Oprócz tego olejek poprawia koncentrację, łagodzi stres i polepsza krążenie krwi. Jeden pojemnik starcza naokoło 20 kąpieli. Olejek, tak jak inne produkty marki Aromatherapy Associates, jest dostepny w drogerii GaliLu  i na stronie internetowej galilu.pl. Kosztuje 240 zł.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI